Girls (2012) (seriál)

Je to nudné, stupidní, místy až nechutné.

Pirát silnic (2007)

Příznávám se, tak šílenou prdel jsem nezažil už hodně dlouho, tohleto je fakt boží a nedoceněnej kousek ze všeho nejvíc mě rozsekává ten soundtrack z brzkých devadesátek, kterej je šitej na míru parodii. Jako bonus mladá Isla. Musím pochválit dabing, kterej je fakt dobrej.

Zkažená siesta (2012) (amatérský film)

Přesná stopáž na danný skeč, klasický němý humor který pobavil a trefná kamera s dávkou profesionality :-))

Láska nebeská (2003)

Tak trochu vánoční guildy pleasure, která (ať se na ni snažím sebevíc nemyslet) je každý rok stejně dobrá.

Ajťáci (2006) (seriál)

The Elders of the Internet !

Polski film (2012)

"Ty prostě čuráka nehraješ ! Ty jseš čurákem - běháš jako čurák, vypadáš jako čurák, chováš se jako čurák."

Vyměřený čas (2011)

Do očí bijící stupidita s příběhem který by mě zabral vymyslet 1 den. Postavy jak přes kopírák z ostatních béčkových akčních filmů. Pořád se tam utíká, jezdí autem a vyhrožuje se tím že někdo někomu smaže čas. Proč tam jako vůbec byl ten zloděj ? Proč se Cillian Murphy choval jako totální dement a proč vůbec doprdele ten film postrádá základní logiku ? ( Matematika : měl 100 - auto 57 - vstup 100 - sázka 400 ? )

Lotrando a Zubejda (1996)

"Co vy to tady tancovali za dupáka ?? Všechny stromy na maděru !!"