Minišou Karla Šípa (2021) (pořad)

Komorní, vtipné...a Jarek Nohavica je legenda. Příjemný pořad.

Banik!!! (2018) (TV film)

Jsem (hokejový) Vítkovičák...fotbal mě neba. Ale Banik je ostravska ikona

Divoši (2012)

Oliver Stone byl důvodem, proč jsem se na Divochy podíval. A opět nezklamal. Del Toro vynikající.

Rafťáci (2006)

Rafťáci mě bavili v době uvedení a baví mě i po patnácti letech. Slušné tempo, vtipné scény a solidní soundtrack. Na české poměry velmi dobrý počin.

Like House (2021) (pořad) odpad!

Totální dno odpadní jímky jménem Prima.

1961: Jurij Gagarin, první člověk ve vesmíru (2012) (TV film)

Krátký dokument o jednom z největších okamžiků celého lidstva. A že kolem toho vytvořili nějakou omáčku...a kdo ne? Taková byla doba a dělaly to obě strany.

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

F1 sleduju nějakých 25 let. Je to srdcovka. První řada DtS byla dobrá. Bohužel, pak už šlo poznat, že dokument je určen primárně pro US. Ta dramatizace je úsměvná a k realitě to má daleko. Což ostatně zmiňují i samotní závodníci. Za starých časů vznikala rivalita přirozeně, na dráze. Dnes ji tvoří uměle Netflix.Lidé neznalí situace to samozřejmě budou hltat, fanoušci brát s velkou rezervou.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Nejlepší částí je závěr. Jen je třeba vydržet něco přes dvě hodiny. Že by to byla nějaká bomba, se říct nedá.

Vůně ženy (1992)

Ze zvědavosti a bez velkého očekávání jsem se podíval...a nechápu, proč mi tenhle film tak dlouho unikal. Al Pacino opět excelentní, chrlící jednu ostrou hlášku za druhou. Jeho závěrečný projev byl silný a bez ohledu na dobu, pravdivý. Fakt krásný film.

Zjizvená tvář (1983)

You die motherfucker! Neskutečný Al Pacino překonává svůj výkon z Kmotra. Vynikajícífilm s vynikajícím soundtrackem.