Bastardi (2010)

Opět to samé..jak jsem psal v občanským průkazu.. zase povedený námět, který ukázal jak to asi někde fakt chodí, ale ti herci..3*

Občanský průkaz (2010)

Český film z doby hipies s anti hercema.. tohle se mi vybavuje po tomto filmu... Neříkám že tam nejsou dobří a známí herci, ale nejsou v hlavních rolích... Chápu že film chtěl tu dobu plně vystihnout, to se mu i povedlo, ale pro mě ti herci byli tolik špatní že mi to kazilo i jinak povedený námět, takže musím jít až na 3*

Nebezpečná samota (2006) (TV film)

Tak toto byl omyl.. hledal jsem film rukojmí s Willisem a ono se mi objeví toto.. No nic, říkal jsem si že to tedy nějak přetrpím a dokoukám.. a to tedy bylo něco, BBBéčko jak hovado, ani nevím proč dávám tu jednu hvězdu, ale když už jsem to dokoukal tak tedy přimhořím oko a tu jednu tam šoupnu... ale fakt nedoporučuju...ztráta času!!!

Sedm let manželství (2003)

Zajímavý název který mě upoutal... ale po chvíli jsem si říkal že to bude asi blbost, protože ti nesympatičtí herci mě odrazovali hned od začátku, ale nějak jsem to překonal a musím říct že aspoň ta herečka měla dobrou postavu a film se tak nějak rozjel, takže to v celku nebylo tak hrozné.... tedy u mě průměr a 3*

Saw 3D (2010)

Další pokračování mého oblíbeného hororu..kolik jich ještě bude:) ? No co k tomu dodat.. opět jsem byl nadšenej.. i když je to pořád dokola, to provedení těch vražd a jak je to natočené to je fakt pecka.. a když už si člověk myslel že už nemůže nic nového přijít, pořád se tam něco najde a ukáže se kdo všechno v tom měl prsty... fakt skvělej horor, u kterého mi vadilo jen jediné a to bylo to že jsem neměl štěstí ho shlédnout ve 3D, to musel být ještě větší masakr, ale i přes to dávám plných 5*

Hellboy (2004)

Joo tak docela dobrej fantasy příběh, kde se z malého čertíka vyklube velký červený ďábel... No a pro tuu roli se snad nikdo jiný nemohl hodit než se svojí tlamou Perlman. Jak jsem napsal, příběh docela vtáhl, ale trochu mi tam vadili některé akční triky.. zdáli se mi takové néééé úplně top, takže proto o tu hvězdu míň.. jinak ale mohu doporučit a už se těším na dvojku, kterou chci v brzké době shlédnout.. takže silné 4*

Rváčův deník (1995)

Vzhledem k tomu že to byl pravdivý příběh kde si svoji mladou roli zahráli moji dva oblíbenci Wahlberg s Capriem, tak se mi to líbiloa dávám plné hodnocení... Už v těch mladých letech ukázali že jednou z nich budou dobří herci a je tomu tak... Tak realisticki jak to Caprio zahrál, to jsem tedy čuměl... 5*

Vyvolený (2000)

Kdyby tam nehrál Willis a Samuel L.J. tak by mě to tedy vůbec nechytlo, protože začátek byl dost špatný, naštěstí se to ke konci trochu rozjelo, ale na to očekávání které jsem měl, mě to tedy tolik nenadchlo, takže pro mě jen průměrné 3*

Noc patří nám (2007)

Opět dobře obsazený film... O čem film byl : Otec a šéf policie má dva syny, první (Mark Wahlberg) dělá u policie a druhý (Joaquin Phoenix) je šéf nočního klubu... Zápletka začíná když policie vtrhne do toho nočního klubu a otec z prvním synem zatknou bandu drogových dealerů v čele z druhým synem... kterého pak vyslýchají a nutí ho aby mluvil o rusácích co mají za lubem, jenže on nic neví, je propuštěn a následující den je Wahlberg postřelen.. no a pak se to pomalu rozjíždí, honičky a střílečky... ale podle mě se z toho dalo vycucat ještě víc, takže si to u mě vyslouží jen 4*

Zmatená duše (2007)

Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdami - pro ty čtyři hvězdy hovoří dobře zahraná role Perryho, celkem sympatická Collins a na svůj věk ještě docela štabajzna Steenburgenová, ale proti je celkový příběh který až tak nezaujme, protože se celý film řeší jen depka Perryho, takže nakonec se asi kvůli tomuto rozhodnu dát jen ty 3*