• Fantasy

Dovolená za trest (2014)

My jsme se bavili a to dokonce velmi dobře! A to musí komedie umět především. 4/5

Yes Day (2021)

Velmi svěží komedie, která baví a rozesměje a to je alfou a omegou zdařilého komediálního počinu pro celou rodinu. V poslední půl hodince sice film nabídne všechny možné klišé a věci již viděné, ale i tak palec nahorů. 3+/5

Jsem matka (2019)

Tak to se povedlo. Komorní sci-fi se vším, co mám na tomto žánru rád. Krásně stupňované napětí, do poslední minuty nevíte, kde je pravda a komu věřit. 4/5

Půlnoční nebe (2020)

I přes mnoho negativním recenzí mě tenhle film sedl, bavil mě a konec dojal. A to Clooneyho moc nemusím. 4/5

Projekt Adam (2022)

Až člověka zamrzí, na jakou plochou, neoriginální a opravdu jen jednorázovou podívanou se vyplýtvá toliko penězy. Náměť super, efekty skvělé, miluji sci-fi, proto ty tři hvězdy. Jinak film velmi tuctový, který nepřekvapil opravdu ničím.. škoda..

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Pro fanouška sci-fi nádherná podívaná. Ty tři série jsem si opravdu užil a navíc seriál šel s každou sérií víc a víc nahorů. 5/5

Špunti na vodě (2017)

Na poměry českých luhů a hájů nadstandardní záležitost. Zasmál jsem se, film i herci mě bavili a o to přeci jde. 4/5

Princezna zakletá v čase (2020)

Dal jsem si jeden den na čas od dokoukání tohoto filmu. Proč? Film mě nesmírně bavil, bavila mě zápletka, bavili mě všichni hlavní hrdinové, bavila mě výprava, překvapili mě výborné grafické efekty a výborná hudba, říkal jsem si super, více takových filmů. Nelezlo mi totiž do hlavy, že něco tak dobrého mohl kompletně natočit a vytvořit ryze český štáb.. v čem je ta finta? V ničem. Film je opravdu perfektní fantasy pohádkou, nevěřil jsem, že u nás něco tak dobrého může vzniknout. A ta cool záporačka, to je jen třešnička na dortu. Bravo pane Kubík! Tleskám 5+/5!

Red Notice (2021)

První polovinu mě film velmi bavil, dokonce natolik, že nakonec dávám čtyři hvězdičky a to i přesto, že posledních 40 minut jsou ve filmu hluchá místá, v kinematografii stokrát ohrané scény a u některých "akcí" jsem usínal. Ale Dwayne Johnson je prostě top, hodí tam jednu dvě hlášky a já se těším na další. Škoda nedotaženého nápadu a úsilí, alespoň takový pocti ve mě film vyvolal.. 4/5