• Pohádka

Ztraceni (2004) (seriál)

Tak tomuhle říkám zajímavej seriál, ale hlavně je to opravdu tak dobře vymyšlené, že úplně zapomenu kde jsem a kdo jsem!!! Naprosto mě to vtáhne dovnitř, bombasticky se dokážu odreagovat od mé reality a skvěle si odpočinu!!!! A to je super!!!! Je to pro mě zatím nej, nej seriál!!!!!!!!!

Pařba ve Vegas (2009)

Teda, dost dobrá šílenost!!! Zach Galifianakis je prostě nezapomenutelnej!!! Dobrej výplach na zklidnění, prostě mrkni, no a posoudíš sám(a)!!!!

Melodie mého srdce (2007)

Viděla jsem film za posledních 5 dní čtyřikrát, je to skvěle zahraná pohádka!!! Ten malej kluk (Freddie Higmore) je tak vopravdovej a suprovej - už v Karlíkovi se mi moc líbil - fakt to umí, věřím mu každej pohyb, a to je skvělý!!!! Hudba je dobře nastříhaná a moc pěkná, takže ti dva: Keri Russell a Jonathan Rhys Meyers, to už jenom donebeska dotváří!!!! Je to milá pohádka, ale proč né, sakra snít to je to nejkouzelnější co máme a musíme mít!!!!! Jinak to s náma půjde fakty z kopce, proto jsou nejšťastnější děti - umí nádherně snít!!!! A pokud nám to zůstane i do dospělosti - no tak to je potom bomba!!!!

Vyprávěj (2009) (seriál)

Oddechovej a hlavně vzpomínkovej seriál, zvláště, když se Vás to týká osobně - některé nepříjemné vzpomínky na minulý režim....!!!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Jak jenom to napsat slovy: SKVĚLÝ, ÚŽASNÝ - no prostě můj FILM - nejlepší z celé trilogie, proč? No prostě, podívej se a zase se podívej, a ještě se podívej a klidně se podívej zas........!!!!!

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Hned od začátku mě to chytlo a to už máme VI.řadu, je to skvěle uvolňující a odpočinkový seriál! Nenudím se a dost často se zasměju!! A samo, že je dost dobrej českej dabing!! Z každé té ženské je kousíček v nás, a je to legrační vidět se!!!! Určitě to jinak vidí 46letá anebo 25letá, ale pořád to má stejnej výsledek, fakty jsme takové!!!!! Sláva, zase se něco povedlo!!!!

Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál)

Tak tihle dva skřítci uklidnili mne, když jsem byla malá a dnes, kdy mám vnuka i jeho, takže jsou to moc hezké animované pohádky!

Pat a Mat (1979) (seriál)

A je to!!!! Supr!!!!

F. L. Věk (1970) (seriál)

Jako dítko školou povinné jsem koukala co rodiče zapnuli v televizním přijímači, - nic jiného v tehdejší době nehrálo, ale na mne šel z toho hlavně strach, určitě má tenhle seriál své kvality, ale né pro mne.

Profesionálové (1977) (seriál)

Sledovala jsem tenhle seriál už jako mladá holka, ale dívám se na něj i dneska, je to pro mne "cool " seriál a vždycky bude!!!!