Válka Bohů (2011)

Směska Souboje Titánů a 300 (oproti tomuto filmu je to jen malý bráška). Kostýmy a masky skvělý, stejně tak choreografie soubojů. Hudba ucházející, ikdyž film by si zasloužil něco velkolepějšího. Antické božstvo jsem si představoval trochu jinak, Dia jako moudrého šedovlasého děda, ne jako mladého holobrádka, ale budiž. Svých cca 60% si film zaslouží.

Noha 22 (2011) (seriál) odpad!

Tomuhle se člověk nemůže smát, je to k pláči, že někdo toto vytvoří pro zábavu a obveselení lidí.

Výbuchy v Blitz Street (2010) (TV film)

Pokusy, které rekonstruují ničivé učinky bomb na městské domy v Anglie. Doplněné výpovědmi žijících svědků a původními snímky.

Sluha Jeho Veličenstva (2007)

Parádní historický film z ruské produkce. Jde opět vidět, že Rusové mají velký potenciál. Skvěle zahraný s pěknou hudbou a obstojnou výpravou. Film vystihuje svou dobu - počátek 18.století - ve Francii vládne "Král Slunce" Ludvík XIV., v Rusku car Petr Veliký. Zhlédneme tak zde rozmařilý dvůr Francouzského krále, šermířské souboje, popravy, velkou švédsko-ruskou bitvu. Řekl bych, že zde nechybělo nic, co historický film může nabídnout.

Super 8 (2011)

Takový obyčejný film. Neurazí, ani neohromí. Zpočátku trošku pomalý, pak se to obstojně rozjede. IKdyž zase konec mě připadal, že nevěděli, co s ním, tak to nějak uplácali.

Barbar Conan (2011)

Velké zklamání. Představitel hlavní role byl děsný. To opravdu nikoho lepšího nenašli?? Celková zápletka byla tak nějak bez šťávy. Výprava byla hodně umělá, možná příliš předigitalizovaná. Tvůrci použili zaběhané, v tomto případě až nudné postupy. Zlatá stará klasika!

Brouk v hlavě (1998) (divadelní záznam)

Bláznivá podívaná, tříhodinová jízda v divadle. Někdy snad až na hranici improvizice, někdy možná až zmatené. Zdeněk Junák 100%.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Jediný soutěžní pořad, který vydržel a vždy se na něj rád podívám.

Ben Hur (2010) (TV film)

Na to jak je to dlouhé, chybí tomu náboj, akce. Připadalo mě to, že tvůrci chtěli za málo peněz hodně muziky, ale šetřili na špatných místech, třeba na komparsu. Když už pořádný historický velkofilm, tak to chce nějaké masové scény, bitvy. Ne moc zdařilý remake. I ta podoba Ježíše mě dostala, spíš jsem se musel pousmát tomuhle individuu.