Lokal TV (2011) (seriál) odpad!

Po prvej časti je to jasné....

Šmoulové (2011)

Deti do určite pobaví o tom netreba diskutovať. Mňa na pár sekúnd pobavil Gargamel..........ééé čo som ešte chcel? áááá! prečo je tendencia všetko valiť v 3D? keď to nemá potenciál....:(:(

Útok na věžák (2011)

Veľmi sympatický film. Postavy, ktorým je venovaná väčšia pozornosť si budete musieť obľúbiť. Či už je to vodca bandy mladý ,,Denzel Washington", grázel v okuliaroch, alebo jediná ,,čierna" ovca čiernej bandy beloch v čapici. Film dobre dokresľuje hudba, o humorné situácie nie je núdza takže môžem len odporučiť.

Poslední dům nalevo (2009)

V podstate sa jedná o prekvapenie v rámci žánru. Nemám tomu ani moc čo vytknúť. Zamrzel ma iba koniec, kde skončí hlavný záporák v mikrovlnke. To už bolo podľa mňa navyše a mohli si to tvorcovia odpustiť. Záporné postavy sú dobre zahraté a divák im tú smrť skutočne praje, ak by do ich úloh boli obsadené trochu známejšie tváre, napríklad Ben Foster alebo Kevin Durand Išiel by som z hodnotením trochu vyššie. Nebyť toho záveru dal by som 4 hviezdičky.

Květ pouště (2009)

Ak by mal film viac silnejších momentov, dal by som 5 hviezdičiek.

Vřískot 4 (2011)

Viacej vrážd, viac krvi, ale inak je to v podstate stále rovnaké. Štvorka nie je až tak hlúpa ako dvojka a trojka no mňa to aj tak príliš nechytilo. Ono by sa v tej sérii dalo pokračovať ,,do aleluja,, v päťke by vraždil strýko Sidney Prescottovej, potom zase jej stará mama a nejaký ten motív k vraždeniu by sa predsa našiel. Mňa celá séria neoslovila. Jednotku a štvorku ešte ako-tak beriem, ale to medzi tým je hrôza. PS: Od hororu očakávam navodenie strachu a stiesnenosti (Ti druzí ) alebo znechutenie (Hory majú oči) poprípade kombináciu týchto pocitov (Pád do tmy). Vreskot však nič také neprináša, či to bol úmysel tvorcov neviem, ale nazývať túto sériu hororovou je podľa mňa blbosť.

Vřískot 3 (2000)

Komédia? Horor? Ťažko povedať....

Mami, ožeň mě (2011) (pořad) odpad!

Odpad! Ale čo iné čakať od TV Joj....

Legenda o sovích strážcích (2010)

Po audio-vizuálnej stránke tomuto animovanému filmu niet čo vytknúť. Sú to jednoducho digitálne orgie s množstvom dychberúcich detailov. Titulná pieseň sa mi tiež páči. Na veľkom HD monitore s kvalitným zvukom to bol skutočne pôžitok. Na druhej strane je však dej, ten je pomerne jednoduchý, no podľa môjho názoru pre mladšie detské publikum trochu násilný. Reči o nadradenosti jednej rasy sú tiež pre mňa trošku nepochopiteľné. Môj záverečný verdikt: 5 hviezdičiek za audio-vizual a 2 hviezdičky za dej. Priemer je teda 3,5 hviezdičky.