Blesk (2011)

Film tak dobrý ako je anglické počasie.

Tahle země není pro starý (2007)

Obyčajný chlapík, ktorý sa dostane k peniazom, ktorých sa nemal radšej dotýkať. Vrah, psychopat, blázon, sadista (stále jedna osoba!) , ktorý chce peniaze späť. Šerif, ktorý vyšetruje od stola v kaviarni a nič nevyšetrí. PS: Nemám rád T.L. Jonesa! Má ten chlap vlastne mimické svaly??!!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Bohužiaľ! Dvojka nesiaha svojmu predchodcovi ani len po kolená. Už od začiatku vieme kto je záporákom a ide len o akúsi naháňačku...:( Dej je bez akýchkoľvek prekvapení či zvratov, častokrát naťahovaný do úmoru. Množstvo spomalovačiek tiež začne nudiť. Jednoducho toto príliš nevyšlo. Iba s odretými ušami 3 hviezdy :( Škoda!

Mezi vlky (2011)

Jediné pozitívum je Neeson.

Underworld: Probuzení (2012)

Hemoglobínová akcia v kombinácii s krátkou stopážou, to je Underworld 4. Nenadchne no ani neurazí!

Po stopách zabijáka (2007) odpad!

Otravné kamerové filtre z ktorých ma doslova boleli oči. Scény s krokodílom trápne, scény s povstalcami zbytočne krvavé. Tomuto filmu sa treba zásadne vyhnúť!!

Tajomstvá prírody (2011)

Natočiť našu voľne žijúcu zver nie je jednoduché. Vyžaduje si to trpezlivosť a veľa hodín strávených v lesoch. A aj keď splníte túto podmienku nie je ešte vôbec vyhrané! Potom treba materiál aj riadne spracovať! A to je najväčšia slabina tohto filmu. Strih je doslova katastrofálny, dlhé minúty sledovať tú istú líšku či jeleňa jednoducho diváka tak unudí, že sa mu začnú zatvárať oči. To by sa mi ako milovníkovi prírody nemalo stať! No stalo sa!! Ešte je veľa vecí na ktorých treba zapracovať. Autorovi však držím palce. Raz sa mu podarí všetky hrany obrúsiť a vydať fakt niečo kvalitné.

Švindlíři (2003)

Najväčším plusom je prekvapujúco Cage, ktorého som už viac krát odpísal, ale týmto si to u Mňa trošku napravil :)