Christmas Perfection (2018) (TV film) odpad!

Prisahám vačku, že som tento rok nevidel väčšiu pičovinu. Úplne bizardný nápad by sa dal ešte nejak prežiť, ale opakujúci sa deň, so samými nesympatickými debilmi, hlúpymi dialógmi, otrasnou kamerou a v neposlednom rade aj úžasnými trikmi, ako všade rastú múry, či sa zatvárajú brány, tak toto už nie. Čakal som aspoň peknú predstaviteľku hlavnej postavy, no nedočkal som sa, navyše som ale dostal krepáňov, čo sa iba pol filmu uškŕňajú, ako by mali obrnu, alebo aspoň cudzí predmet v zadnici. Proste toto bol poriadny prúser, na ktorý asi tak rýchlo nezabudnem a bude ma ako nočná mora prenasledovať ešte roky v snoch. Celé zle, nekukať ani omylom! 0%

Špindl (2017)

No do hajzlu, to je ale zas chujovina! Úplná trápna zlátanina, kde sa iba jebe, vedú sa "duchaplné" dialógy a kde sú samí nesympatický herci. Poriadny prúser susedia. 15%

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Dávam neutrál, pretože film sám o sebe nebol zlý, keby to bola jednotka a cca nejaký z prvých filmov marvelu, tak by to bolo možno úplne inde. Ale keďže je to pokračovanie, je to slabé. Bohužiaľ je to hrdinský film, bez hlavného hrdinu. Myslím si, že mali namiesto sestry panterky, radšej nájsť iného herca čo by pokračoval ako Black Panther (môj názor), keďže bohužiaľ hlavný protagonista už nieje medzi nami živými. Film je ale vizuálne spracovaný pekne, aj podmorský svet je fajn, samotným scenárom to pokazené výslovne nieje. Čo mi vadí je brutal feminizmus celým filmom. Dvaja chlapi sú záporák a M'Baku. Ostatní asi nasrali do gatí a jednoducho ich niet, je to ženský kolektív. Tam nastáva aj problém čierneho pantera, ktorého nezastupuje chlap, ale spomínaná sestra T'challa. Tiež mi vadilo, že žezlo načisto prevzala matka T'chally a to bolo nanajvýš otravné, je to strašná ženská. Okrem toho sestra získala schopnosti podvodom, výcvik mala žiaden a ajtak dala dole vodáka akoby sa nič nedialo. Úprimne ale musím zhodnotiť, že som čakal asi väčší prúser, preto dávam trochu vyššie hodnotenie ako by si to možno zaslúžilo. P.S.: objavenie syna T'challa asi napovedá o nejakej zápletke...veď uvidíme. 55%

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

No ja neviem čo sa komu nepáči. Trhliny v scenári? A aké konkrétne? Veď dej je úplne jasný, postavy veľmi pekne vykreslené, kamera vskutku výborná. Raimi a horor? Tak trošku desivé, s občasnými ľakačkami to síce bolo, skôr ma uchvátila taká temná atmosféra, ktorá sa tiahla komplet celým filmom, možno to bolo aj tou červenou...ja úplne seriózne nemám prečo dať menej ako 5 hviezdic. Film som zožral, vizuálne bol výborný, občasne som sa ľakol, občasne zasmial, hlavne som sa bavil. Výborné. 100%

Kvíz (2020) (seriál)

No ja neviem, nejak svetoborné mi to neprišlo. Ako pozerám ostatné hodnotenia a komentáre, asi som pozeral iný seriál. Herci mi vôbec neprišli dobrí, seriálom sa vlastne nič nevysvetlilo, iba utvrdilo v tom, že nik presne nevie čo a ako sa stalo. Pozitívom je, že séria je spracovaná dobre, nevidíte rozdiel medzi filmom a lacným seriálom, kamera dobrá. Za mňa 60%

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Mozno zase pojdem proti polovici csfd, ale mne to nevadi. Prve dva diely boli dobre, svizne, ale casom som na ne zabudol. Co mi vsak utkvelo v pamati je sprosta zvucka Wonderworldu, stryko Dave a zachrana decka z pokazeneho ruskeho kolesa. Mozno to nebol najakcnejsi diel, mozno nebol taky vtipny, ale mam z neho najviac spomienok a to je pre mna dolezite. Takze mozno nadhodnocujem, ale pre mna topka. 100%

Pistachio (2018)

No. Samozrejme že som tento skvost videl omylom a v TV. To by bola naozaj škoda, keby som popri tom netrávil čas s rodinou a chvala bohu aj s pivom, lebo by som tento zážitok ani neprežil (prípadne by to neprežila telka). K veci, príbeh dievčenské klišé, herci síce vyslovene nevadili, ale lepšie sa na dievky pozeralo, ako ich počúvalo, kone...aspoň tie za volačo stáli, čo však bolo dosť zlé, bola chúďa, plastikami zohavená Denise. Akási veľmi bizardná stávka o pozemky ma úplne minula, samotná súťaž bola veľmi zle spracovaná. Koniec o pochopiteľnom happy ende, kde samozrejme povzbudzovať by prišiel aj mŕtvy dedo, bol úplne predvídateľný a hlúpy. Síce som sa skoro rozplakal, ale to iba vtedy, keď už film skončil. Myslím si, že niekoľko naivných dievčat tomu dá 4*, ale ja kurva ani omylom. 10%

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

V komentaroch sa dozviete akurat to, ze Moriel to "posral", lebo tento film kazdy posudzuje podla predchadzajucich jeho pocinoch. Ja som ale film videl skor, ako som zistil kto to reziroval. Jennifer hrala dobre, hlavne po uvodnom dejstve ked skoncila s urazom na sude. Bitky jej vzdy sli a ani vek jej neubral na ohybnosti. Dobry policajt bol sympatak, zase zly chlapik z kartelu mi prisiel prilis "jemny", chcelo to viac pokerovaneho herca, alá Danny Trejo 🤣 Akcie bolo podla mna paradne, nejaky vysloveny pruser v scenari som nezaznamenal, by som povedal ze som bol milo prekvapeny zo sviznosti filmu. Koniec nechavam otvoreny, nech si kazdy pozrie sam. Zhrniem, herci dobre, scenar dobre, rezia dobre, bitky dobre. Co ocenujem je aj stopaz, nenatiahnuta. Za mna prekvapenie. 80%

Sen Anlat Karadeniz (2018) (seriál)

A kurva, teraz som sa nasral. Tak Divoky Anjel ma 35% a toto ma az 59%. Coze? Ved na tento utrzkovity chliev s total nesympatickymi hercami sa neda ani pozerat, ani pocuvat. Preco sa vsetci oslovuju: "otecko", "bracek", "dcerka"? Oni nemaju mena ci co? Nelogicke, roztrhane, nezazivne, nudne, otrasny herci, otrasna hudba, otrasna kamera. Proste otras. P.S.: Kizim bolo o 3 triedy lepsie, len pre info. 10%

Divoký anděl (1998) (seriál)

Haha, len 35%? To je nespravodlive! Sice je to jedna neskonale tupa kravina, ale je to ako Jednoducho Maria, proste kult. Kto nepozna Nataliu Oreiro a tu dementnu pesnicku z uvodu (a mnohokrat aj v priebehu) dielu? Po mnohych utrzoch telenoviel, musim naozaj zhodnotit, ze je to jedna z najlepsich a asi najmenej nelogickych telenoviel. Bonus su (pri poziti alkoholickych latok) aj vtipne jednotlive diely a stara ropucha, ktoru Milagros "opatruje". Proste sranda. 80%