Žena v černém (2012)

Všade veľa duchov, no hlavná postava sa nesnaží reagovať realisticky, len je vyľakaná. Prečo ich je tam toľko a podstata je bohužiaľ stratená. Nemám rada filmy bez myšlienky, aj keď majú dobré efekty. Toto už dávno vyšlo z módy

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

"Na mně, se můžeš spolehnout!" úplne vdychujem tú atmosféru dedinského prostredia a naivného dectva. Vynikajúce:)

Méďa (2012)

Hrubý humor ale nie tak primitívny, ako som si z počiatku myslela. Vlastne príjemne prekvapilo nápadom a trochu aj myšlienkou a ocenila som prestrihy minulosti, ktoré sa často vyskytujú aj v Griffinovcoch:)

Cosby Show (1984) (seriál)

Poučný rodinný seriál, aké sa už teraz netočia. Show Billa Cosbyho má svoj vtip a celkovú inteligenciu, aj keď to nie je prelomová vec, budem na to v dobrom spomínať. Novšie série samozrejme už nestáli za veľa, ale hlavné je, že si to uchovalo svoju úroveň- čo sa už o dnešných sitcomoch povedať nedá. + tie ich svetre :D

Malé ženy (1994)

Veľmi milý príbeh o malých ženách, vcelku jednoduchý no jedinečný. Film je veľmi dobre zasadený do doby a aj keď mi trochu prekážala herečka čo stvárnila Beth, naopak Winona ako Jo hviezdila :) Bolo by samozrejme ľahké porovnávať s knižnou predlohou, ale na knihu predsa nič nemá. :)

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Chalaň, to je relácia ako má byť! Tak okrem skvelého humoru, ktorý vytvárajú nám aj zaujímavým spôsobom približujú Slovensko a pamiatky? Teším sa na každú sobotu a nový diel. Kto má rád ich humor, bude mať rád aj toto :)

Robinsonovi (2007)

Pre mňa absolútne prekvapujúce hodnotenie. Film je vskutku milý, veľmi zábavný a zaujímavo jedinečný. Vždy si ho rada pozriem a nemám problém dať mu 5 * :-)

Muži v černém 3 (2012)

Na moje prekvapenie dosť dobrý scenár. Film má v sebe stále svojský vtip, čím dobre naväzuje na mnou obľúbenú jednotku. Dobrá odreagovačka a naozaj chválim príbeh, ktorý ma nenudil :-) Will je veľmi cool a neľutujem peniaze za kino. 4*

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

V kine ma naozaj veľmi uchvátili skvelé zábery, efekty, úžasná kamera. Plus samozrejme herecké výkony, Jude Law- veľmi dobre:) Je to vtipné, je to akčné ( na mňa niekedy až priveľa), má to hlavu aj pätu. Oplatí sa vidieť:)