Těžká rozhodnutí (2010)

Moc hezký příběh, velmi dobře natočený. Líbilo se mi to.

Chappie (2015)

Vůbec nevím, jak ten film hodnotit. Čekala jsem od něj něco jiného, což jsem nedostala, ale to neznamená, že by to bylo špatně a že by mě to zklamalo. To ne. Moc se mi to líbilo. Bylo to roztomilé, vtipné, dojemné... prostě takové v pohodě. Jackman jako záporák byl super. Konec byl možná trošku moc otevřený, nevím zda se chystá další díl. Každopádně to byla příjemná podívaná, tak nějak i pro mladší diváky, kteří byli v kině taky docela v hojném počtu. Byl to můj poslední film v kině na hodně dlouhou dobu, protože po porodu se už do něj asi jen tak nedostanu, takže jsem ráda, že mě ten film nezklamal. 7/10

Teror (2011)

Docela průměrná nuda. Na podobné téma už je tady víc filmů, který jsou strašně super. Tohle mi přijde jako snaha o jejich kopii. Ale koukat se na to dalo, zajímalo mě, jak to dopadne (i když jsem to tušila, že).

Teorie všeho (2014)

Film o člověku, kterýho nesmírně obdivuju - jeho životní postoj, inteligenci, smysl pro humor a hlavně sílu. Moc jsem se na to těšila a dostala jsem to, co jsem očekávala. Romantický film o tragickém a přitom šťastném životě největšího génia na světě. Protože kde je život, tam je i naděje.... Představitel Stephena si Oscara fakt zasloužil, měla jsem pocit, že se dívám přímo na fyzika a ne na herce. U traileru jsem brečela víc než u filmu, to asi proto, že do něj dali všechny nejdojemnější scény. Ale i tak jsem se neubránila slzám v průběhu. Doufám, že Stephen ještě stihne přijít na tu jedinou pravou teorii, která vysvětlí vše. 8/10

127 hodin (2010)

Na tohle jsem byla fakt zvědavá. A byl to mazec, nezklamalo mě to. Franco svou roli zahrál fakt dobře a díky němu jsem se nenudila. Kdysi jsem o příběhu Arona četla, takže jsem si myslela, že vím, jak to dopadne. A musím říct, že mě se jen tak nedělá špatně, ale tady mi to bylo fakt hodně nepříjemný. Stačilo mi to ale vidět jednou.

Ženy sobě (2011)

Mně se to moc líbilo. Smála jsem se v podstatě od začátku až do konce. Něco takhle super jsem na odlehčení potřebovala. Není to žádný trapný humor, je to jen prostě takový pořádný holčičí oddech, i když třeba je to občas místy přehnané. Obsazení bylo na jedničku. Vím, že se k této komedii určitě ještě vrátím.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tak to byl opravdu mazec. V kině jsem se fakt neskutečně bavila a to celé dvě hodiny. Odcházela jsem úplně vysmátá. Obsazení bylo perfektní, humor fakt na jedničku. Přesně pro tohle miluju Brity - humor, elegance, sexy angličtina.... Takových filmů by to chtělo víc. Tohle bylo fakt originální. Budu se k tomu ráda vracet a budu všem doporučovat. A konec rozsekal i mě. :-D 9,5/10 ..... Jo a co mě dost překvapilo, že na tenhle film šlo docela dost lidí ve věkové kategorii kolem 60ti let, což jsem v Cinestaru snad ještě nezažila. :)

Kód Enigmy (2014)

Jedním slovem paráda! Po dlouhé době jsem v kině zase zažila ten konec filmu, kdy mě mrazilo v zádech a po tvářích mi tekly slzy. Je to opravdu skvělé dílo. Kdyby lidi radši místo toho trapného šedivého porna šli na tohle. Tohle je film, co má smysl a význam. Je to skvěle zpracovaný životopisný příběh o člověku, na kterého by se nemělo zapomínat, protože to je neskutečný hrdina. Je to film s úžasným obsazením a parádní hudbou. Od Benedicta jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. A co mě mile překvapilo byl i humor, který se místy ve filmu objevoval. Nemám tomu vůbec co vytknout. 10/10

Uprchlík (1993)

Tak tenhle kvalitní klasický thriller jsem poprvé viděla až teď. Moc se mi to líbilo. Tak nějak nemám co vytknout, občas jsem se teda ke konci ztrácela, ale to byla spíš moje chyba. Obsazení super. 8/10

Kronika (2012)

Docela dost mě to nudilo. V podstatě do začátku až do konce. Sice by bylo super mít takové schopnosti, ale to je asi jediný, co se mi na tom filmu líbilo. Jinak to bylo spíš o ničem.