B.T.K. (2008)

První film o sériovém vrahovi kdy je první policajt v záběru až po hodině filmu. Škoda, že se tvůrci víc nedrželi pravdy ale i tak dobrý film.

Kapitán Exner - Osamělý mrtvý muž – 1. část (2017) (epizoda)

Jedna hvězda za Exnera. Michal Dlouhý se fakt snaží a o to víc vynikne ulicovosousedskyprimácké neumětelství. Zatímco Exner hraje všichni ostatní čtou scénář. Fakt jsem se těšil ale jedna postava, byť hlavní to nezachrání. Škoda.

U mě dobrý (2008)

Jedna za Vlasákovou, u které jsem nečekal tak dlouhé nohy a jedna za pár Polívkových hlášek. Jinak dlouhý a opravdu netuším, co tím chtěl autor říct..

Dunkerk (2017)

Němý Bobeš po anglicku... Chvíli trvalo si utřídit jak a kdo s kým byl předtím a potom než jsem pochopil, že se to ke konci všechno spojí. Ale stíhačky super, atmoška taky takže za čtyři.

Bělyj tigr (2012)

Tak jako jo a jen za ten souboj ve vesnici to stojí za pět hvězd. Ale na druhou stranu ten vyšumnělý konec jedna dolů.

Náhodné setkání (1999)

Ano to bolestínské sebemrskačství Forda je už moc. Abych pátral kde moje bývalka s kým kde... Ale na druhou stranu chápu, že chtěl udělat jasnou čáru za minulostí a Kristin byla dobrá volba co dál... .o)

Čest a sláva (1968)

"U pěších do stovky nikdy nesedí oficír na koni.." A Blanka je sexy.. :-*)

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

Mě se to líbilo a moc. Po dlouhé době film, který nenabízí tým počítačových mágů co od stolu a počítače odhalí vraha jako v Miami a Las Vegas nebo demolováním aut se doberou téhož, že Gercháne? Naši policajti se snaží jak to jde, i když maj ty svoje lidské problémy - konečně někdo ukázal, že i když si dá někdo z placatky ještě neznamená, že to nedá - stejně tak i s rodinnými problémy co nepřerůstaj do půlky filmu jako je to u jedné nejmenované francouzské komisařky. Zápletka dobrá, konec škoda trochu uspěchaný ale jinak za pět hvězd. A díky!!

Lída Baarová (2016)

Tak dle hodnocení jsem se bál víc. Nebudu se opakovat co se mi na filmu nelíbilo, to už zde padlo víckrát. Ale dvě věci mi fakt vadí - Mádl s jeho ošaháváním a vynechání takové drobnosti, které se říká druhá světová válka. Je to stejné jak u Habermanna, kdy před válkou huj, skok a pak fuj. Rok 45 - zlí vyšetřovaté, dozorci, vše šedivé a odporné. Jenže tak černobílé to nebylo. Potěšil mě Dlouhý, po jeho roli v převaděčském dramatu, další důstojník, který jako by se v uniformě narodil. Za tři. Víc ne.

Hymna aneb Urfidlovačka (2000) (divadelní záznam)

No já nevím, podle toho jak se smálo publikum tak se taky moc nebavilo. Kdyby tohle vytáhl někdo jiný než Smoljak tak by po tom ani pes neštěkl..