Přestupný rok (2010)

Předvídatelné, málo vtipné a mezi Adams a Goodem to nejiskří. Pak ani ty úchvatné scenérie nestojí za to ten hloupučký film sledovat.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Seriál, kde hlavní roli hrají nepříliš kvalitní herci a modelky (patrně sami sebe) a dávají tak s přehledem vyniknout druhořadým hvězdám s daleko většími zkušenostmi (Jeremy Piven, Debi Mazzar a snad Kevin Dillon). Díky střízlivé délce jednotlivých dílů se na to dá chvíli i koukat. Vykrádání již vyčpělého konceptu Sexu ve městě je víc než zřejmé.

Sociální síť (2010)

Fincher upletl z h***a bič! V podání méně talentovaného režiséra by to byla životopisná nuda, ale tenhle film je dechberoucí konverzační thriller, při kterém jsem se nenudil ani minutu, třebaže v některých okamžicích trochu ztrácel tempo. Krom toho si film dokáže udržet atmosféru, což kromě klasiků (Polanski, Scorsese apod.) dokáže dnes jen málokdo.

Mizerové II (2003) odpad!

Michael Bay točí zaručeně nejnudnější akční filmy pod sluncem a tento film to dokazuje.

Rozchod (2009)

Laciný konstrukt, který těží z výborných herců. To je snad také jediný klad filmu. Zápletka je jednoduchá, což by snad ani nevadilo, ale film se bere tak smrtelně vážně, že je to až trapné. Naprosto zbytečný film.

Poslední vládce větru (2010) odpad!

Je až smutné sledovat, jak jalově dopadla adaptace vynikajícího seriálu. Scény jsou poskládány za sebou, aniž by na sebe přiliš navazovaly, humor zmizel a řekl bych, že vetšina herců ani neví co a v čem hraje. Kdejaký rutinér bez "vize" by ten film snad zvládnul lépe.

Vrah ve mně (2010)

Kvalitní žánrovka s výborným obsazením, ale spíše slabší moment Winterbottomovy filmografie.

Sherlock Holmes (2009)

Od filmech s Sherlockem Holmesem jsem vždy čekal tajemno a napětí a to splnil leckterý průměrný seriál. Ritchieho dílko je naleštěná nuda s rádoby cool postavami, kde děj není důležitý, ba skoro zbytečný.

Storm Warning (2007)

Začátek nic moc nesliboval, ale ke konci jsem se pobavil jako už dlouho u žádného hororu! Film není ničím vyjímečný, ale rozhodně nedělá ostudu svému žánru.