Paranormal Activity (2007)

Nechápu tady ty nízká hodnocení. Blair Witch se to úplně nevyrovná, ale rozhodně člověka mrazí v zádech víc z tohodle než z 20ti sérií SAW.

Moon (2009)

Pro mě neuvěřitelný filmový zážitek. Tohle všechno nás v budoucnu čeká to je na tom to nejhorší.

Obchodník se smrtí (2005)

Dobrý film na, který se rád znovu někdy podívám Nicolas to zahrál dobře, ale Leonardovi by to slušelo víc a Jared Leto nezklamal. Jak by řekl Márty až na tohle bude koukat ''měl si mi to zklepnout a dostal bys 5*'' .

Prokletý ostrov (2010)

Hodně dobře zamotaný film i z toho konce sem doteď jelen a DiCaprio nezklamal. Doufejme, že si už konečně odnese Oscarovou sošku.

Electroma (2006)

3* jen za to, že je to má nejoblíbenější DJ dvojice. Čekal jsem něco víc než prostě snímek, který sice dává smysl a určitě má svůj náboj a autoři tím chtěli jisto jistě něco ukázat, ale prostě když se člověku z toho ticha zavíraj oči, tak je to hodně špatný. BTW nejsou to housový skladatelé, ale je to electro!

Zeitgeist: The Movie (2007)

Jistě nejdřív si řeknete pfff to je blbost pouze spekulace, ale pokud ty spekulace jsou podloženy pravými důkazy, tak se z toho stává realita čili pravda a to se v tomto dokumentu také každý dozví.

Odvlečen (2007)

Konečně film, který ukazuje jaká je Amerika fašisticky namyšlenej stát, který ovládá celý svět. Poukazuje na slabost jednotlivce, jako kdyby se ztratila jen jehla v kupce sena. Jake Gyllenhaal bylo to hlavní proč to shlédnout vždy zahraje perfektně.

Rodinná pouta (2004) (seriál)

RP a nebo VKV, jak by řekl Cartman všechno je to banda pi*omejch hipíků.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Je mi líto pár herců, že museli účinkovat v takto nepodařeném pokusu o rodinný seriál!