Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

(Česko)

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

• Lima

Podobně duchaplné a přitom mazané jako telefonické hlasování (50 Kč/ 1 volání) o pěněžitou prémii soutěžního pořadu "5 proti 5" na TV Prima s otázkou např. tohoto znění: "Co myslíte, o co nejčastěji žádají letušku cestující v letadle? Jestli si myslíte, že je to PADÁK, pak volejte na číslo *******. A Jestli si myslíte, že to jsou NÁPOJE, pak vytočte číslo *******.".....Efektně stupidní a přítom promyšleně fikaný vlezlý dotaz s jediným cílem - přitáhnout davy, aby žhavili své mobily a volali o stopéro, prostě aby TO S-Y-P-A-L-O! Tahle primácká "pravidelná dávka emocí" je podobně marketingově mazaná - moc to nestojí, filmařsky se u toho člověk moc nenadře, to o co tu kráčí je, že hospodyňky s dcérečkami u toho vypnou, dá se u toho žehlit, či poklábosit o tom, že ta "kráva od vedle si zas koupila novej kostýmek" a především se do toho dá nasekat hafo reklam, aniž by člověk ztratil niť a to je to nejdůležitější. A železo se musí kout, dokud je žhavé, takže občas je třeba ty naše seriálové hvězdy povodit po různých soutěžních show, protože pravidlo "sejde z očí, sejde z mysli" je nepřítelem č.1 každé "celebrity". Takže já nevím, jak vy, ale já se už hrozně těším, až se všichni za 10 let sejdem u dílu č.1134 a dozvíme už konečně, jestli Zounar zbalil Boženku, nebo Anničku a co na to Hynek. A nezapomeňte - Prima je prima!(11.1.2008)

• Tosim

Nehodnotím, jelikož nevím, zda budu mít vůbec odvahu shlédnout byť jen jeden díl, pouze bych chtěl podotknout, že stačí jen slyšet, jak takoví "výborní" herci, jako je třeba Dana Morávková, deklamují ty příšerně debilní fráze, a zkušenější divák si už udělá obrázek, jakou hrůzostrašnou sračku se "rodinná" televize Prima opět rozhodla "předhodit" svým divákům. Konzumentům. Lidem, kteří jen čučí na pohyblivé obrázky. Slovy Zdeňka Izera "musí vám stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Vážně nevím, z jaké skupiny lidí, jakého sociologického složení nebo věku, se skládá ta skupina, sledující tyhle paskvily. Mnohé výzkumy říkají, že to jsou snad důchodci nebo co. Prosím vás, kdyby mi bylo třeba přes sedmdesát a já se jen na chvíli a jen koutkem oka podíval na takovouhle zhovadilost, nemilosrdně mě odstřelte!!!!!!!!!!(23.1.2007)

• Radyo

U Rodinných pout jsem ještě byl ochoten přivřít obě oči a dát aspoň jednu *, ale když se tvůrci rozhodli pro pokračování, sami pod sebou si podřezali větev. Velmi křehké vztahy je snůška blábolů, neustálé zašmodrchávání a rozšmodrchávání zápletky je po několika stech dílů opravdu značně vyčpělé, herci jsou toporní jak figuríny ve výkladní skříni a jejich charaktery jsou natolik nevýstižné a nevěrohodné, že to snad ani nemohl myslet při psaní scénáře nikdo vážně. Ale pokud myslel, svědčí to především o jeho úrovni pokročilé demence. A co říci o lidech, kteří si v podobném typu seriálů libují a nejsou to přitom naivní prosťáčci, případně děti školního věku? Nazval bych je asi masochisty. Nikdo jiný by se přece vědomě netrýznil déle, než max. 5-6 dílů. Ani já ne.(30.11.2007)

• Djkoma

Teoreticky lze toto "dílo" považovat za masochistický způsob mučení obrazem. Z tohoto důvodu nelze hodnotit objektivně jako dílo filmové sloužící pro všeobecný prospěch.(4.4.2008)

• Malarkey

Ještě lepší než jsme doufali. Pozor extrémně tupé i pro silné nátury. Tady už nejde o herce, posuďte sami a podívejte se na to sami v klidu pod vlivem nějaké omamné látky, alkoholu nebo čehokoliv, co Vás uklidní a nedokáží Vás vytočit ani řvoucí kočky na zdích u vedlejšího paneláku. Je jen otázka času, kdy se ve "vékávéčkách" objeví Satan, Lucifer nebo Belzebub, dle vašeho výběru, a začne vraždit oblíbené postavy jako v Tak jde čas. Prima strikes, jen tak dál... (0)(20.3.2007)

• AngelAngie

Týjo, tak tohle už je moc.(27.5.2008)

• DaViD´82

Je čas přehodnotit všechny ty Ordinace a Rodinná pouta. Od premiéry "VéKáVéček" jsou s definitivní platností povýšeny do kategorie kvalitních majstrštyků.(18.3.2008)

• Karlos80

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel.(9.1.2007)

• novoten

Nepřekvapivý extrém. Poslední zbytky koukatelnosti, které držely Rodinná pouta na rozkývané půlhvězdičce, odešly i s původním názvem. Nekoukatelný hnus.(18.1.2007)

• Viktooorka

viděla jsem pár dílů.. a to jen díky tomu když jsem večeřela a mamina na to koukala :) ty nekonečné zápletky jsou tak nudný, že snad ani sám život by to tak hloupě nenapsal... hvězdičku ale dostává za skvělou Danu Morávkou, která hraje tak excelentí mrchu,že alespoň něco zajímavýho tam je :)(6.4.2009)

• canakja

Samej odpad, to nechápu, muj bratranec z druhýho kolena a tátovo strany, ten samej, co překous žížalu a pak ji tejden pozoroval v plechovce od technickýho benzínu, jestli doroste, tak ten se na to dívá už léta, a když k nám náhodou přijede na návštěvu, tak s televizí a anténou v podpaždí, protože je to kluk prostá a zbaštil naší lest (totiž že primu nechytáme) i s navijákem (a sice že už jí nikdy chytat nebudeme), tak ten by odpad určitě neudělil a já sem teď opravdu na vážkách, jestli těch pět puntíků nemám udělit za něho, z úcty k němu a z úcty ke všem fanouškům VKV(22.9.2009)

• Psema

Nové jméno, stejné peklo :)(6.1.2007)

• RHK

Stěžuji si: Žena a děti mi s touhle emociální dojárnou blokují DVD a bednu.(16.3.2009)

• Dragoni

Most total soup opera hyper-shit from production TV Prima.(22.2.2009)

• Segrestor

Něco bych na ně taky nakydal, ale vše podstatné už tu je řečeno. Ano je to fádní a trapné jako dědečkova podprsenka. Skutečnost, že u toho lidi odpočívají je děsivá, ale tím pádem ten seriál zbytečný asi není. Jen se bojím o ty gule, co maj lidi na tom tlustým krku. Vztah k této telenovele mám tak křehký, že už se rozpadl s úvodními titulky.(24.4.2011)

• Gilmour93

Představte si, že jste žena kolem 35 let. Přijdete v pět odpoledne z práce, vyvenčíte psa, uděláte s dětmi úkoly, dáte prát pračku, navaříte večeři, trochu uklidíte a před osmou dáte děti umýt a spát. Manžel čumí v ložnici na Ligu mistrů, nebo je v hospodě, nebo je u milenky nebo prostě není. Vy si uděláte kafe a s nachystaným žehlením se postavíte k televizi. Dáte tam Stalkera nebo VKV? To je oč tu běží..(23.9.2008)

• akisha

Horší to bejt už nemůže. Viděla jsem asi 2x určitou část nějakýho dílu a opravdu se nám podařilo napodobit dokonale klasickou telenovelu, což rozhodně není lichotka. Ostatně, obsah mluví za vše.(21.3.2011)

• Ainy

Zvažovala jsem jestli dám odpad nebo ne ... Podle mne jsou ještě horší slátaniny. Polehčujícím faktem bylo, že je to český seriál a ikdyž je to pro mne odpad, tvůrci si s ním museli dát nějakou práci, i herci ... sakriš co ještě napsat pozitivního, abych si to nerozmyslela s tou jednou hvězdičkou ...(16.10.2012)

• lesumir

Nebudu trhat partu a dam taky odpad :D(11.1.2007)

• paascha

Všem, co kritizujou a křičej na hroznou úroveň říkám:"Jděte do háje a čučte teda jinam!" Já osobně se na to dívat musel se ženou, ale teď už mě to i baví. někdy. Ano, je to zvrhlé, je to trapné až běda a drhne to v každé vteřině. Ano, většina herců je dřevěná jako maketa Hurvajze, ano, je to škvár a brak a totální shit. Ale vidět tu obstarožní obtloustlou Danuš, ze které marketýři Primy mermomocí udělali star, o AB - alias Simoně, a vlastně celé té partě lokálních tragédů ani nemluvě, to je opravdu zážitek na dlouho. Vrchní pičus Jess F by jen mlaskal závistí. UPDATE PO NEKONEČNU: Je to fakt pekling, čím dál tím horší:-( Hvězdy české shitscénáristiky krávy Bártů už zřejmě ze svých jednobuněčných drůbežích mozečků vymačkaly, co se dalo a víc už se prostě nedá. Zápletky, průsvitné jak igeliťák, výkony pseudohvězd, uprděně trapné jako Jirka Paroubek, rádoby emotivní vzdechy a heky. Fůůůůj, Prima,fůůůůj!!!!! A ještě jeden: Včera už jsem se jen debilně uchechtával. Dělat z hnusný Něrgešový krásku, z nechutný Bendový kočku a tlustý Morávkový krasavici, to je moc. Vytlemenej jizvoun Zounar, Petr Vondráček, co už ani neví, že byl kdysi normální - já ho znal, fakt!, recykláty poloherců a pseudohvězd, scénář z odpadkových košů venezuelských telenovelistů, to je teda síla!(27.4.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22