Johnny English se vrací (2011)

Méně propracované než první díl, ale stále schází opravdová pointa. Nevím proč, ale o něco více jsem se bavil než u prvního dílu. 45%.

Johnny English (2003)

Párkrát se zasmějete, ale není to žádný zázrak a velká pointa se od něj nedá čekat. Možná jsem až moc skeptický. Ale můj názor je 40%.

Přátelé (1994) (seriál)

Miluji přátelé. Se sestrou jsme na tom vyrůstali. Znám velký počet humornějších seriálů, ale žádný seriál mi nepřirostl, tak k srdci. Podle mě je velký podíl úspěchu také zásluhou samotných postav, se kterými všichni souzní a prožívají s nimi každičký problém. Něco takového si následné seriály nedokázaly vybudovat. A proto mu dávám 95%.

60 sekund (2000)

Nechápu to. Asi jsem zaslepen svojí láskou k autům. Ale podle mě je toto skvělý film, který mě vždy potěší, když ho zastihnu v televizi a je to jeden z nejlepších remaků. Je pravdou, že to není nějaké hluboko myšlenkové dílo, z kterého padnete na prdel, ale je potřeba se někdy umět odreagovat na komedii či akci tohoto typu . Prostě je to super akční thriller v nejlepším provedení = honičky s auty. 85% :)

Vražedná rychlost (2010)

Není to žádný "wow" bomba styl. Ale pokud máte rádi akční filmy se spoustou zbraní a dalších přiblblých věciček :), tak vás to snad nezklame. Klasický příběh. SEX, AKCE, LÁSKA... Ale i přes to si myslím, že si zaslouží 50%.

Sledování (1998)

Velkolepý začátek Nolana, po takovémto počátečním filmu jeho kariéry, se nedivým, že má v tak mladém věku na režiséra brány otevřené doslova všude. Jak až neuvěřitelné, co se dá udělat s rozpočtem 6 000 dolarů. Hltal jsem každičkou scénu. Žádný efekt nic na počítači. Furt jsem v šoku, jak to dokonale zvládli. :). Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděl. PS: Těším se na završení Batmana pod JEHO vedením. :D

Zrození Planety opic (2011)

Kvalitní film. Skvělé efekty, které mám opravdu rád, dobrý námět se scifi tématikou. Určitě je to víc než nadprůměr. 80%

Střihoruký Edward (1990)

Kvalitní film, který celý stojí na výborném výkonu Johnnyho Deppa. Film skvěle znázorňuje vztahy mezi lidmi, a jak lidé dají na zevnějšek, či odsuzují odlišné jedince. 80% za občasnou plytkost.

Doodlebug (1997)

Miluji tyhle studentské filmy. Filmař musí ukázat, co v něm je, musí ukázat nějakou hlubší myšlenku. A to by nebyl Ch. Nolan, aby to nestálo za to. V současnosti můj nejoblíbenější režisér, který toho ve svých 40 letech dokázal opravdu hodně.

Memento (2000)

Na začátku jsem nevěděl, co od filmu čekat a co se z toho "vyvrbí". Ale tak to mělo přesně být. Strhující konec. A opět skvělá režie a velmi věrohodně zahráno od Gaue Pearce. 85%