Půlnoc v Paříži (2011)

K filmu bolo napísané, že výborná komédia. Tak za prvé, mne to ako komédia absolútne neprišlo a za druhé počas celého filmu som mala silné nutkanie vypnúť to. Asi len silou vôle a mojou zvedavosťou ako to vlastne skončí som to dopozerala do konca. Nápad bol dobrý, to uznávam, ale spracovanie mi absolútne nepasovalo (aj keď mne máloktorý Allenov film mi pasuje). Pre mňa nuda nuda a ešte raz nuda.

Titanic (1997)

Ked som videla Titanik prvýkrát bola som síce nejake 12 rocne decko, ale ja som nedokázala spať celú noc potom, čo som videla a vkuse sa mi premietali hlavou niektoré zábery a ako by sa mohli zachrániť obaja a podobne. Bol to pre mna obrovský filmový zážitok, ktorý dlhú dobu žiadny iný film neprekonal, až do Pána Prsťeňov.:)

Sněhurka a lovec (2012)

Keď sa človek dokáže odpútať od reálneho sveta a pustiť sa do sveta fantázie, je to úplne super film. Základné prvky rozprávky Snehulienka boli zachované a zároveň trochu poupravené pre dospelejších divákov. Perfektný výber hercov, myslím hlavnú trojicu, (aj keď Kirsten trochu herecky zaostávala) vizuálne efekty a tá atmosféra boli nezameniteľné, hlavne keď mala hlavné slovo Charlize. Jediné, s čím som nebola spokojná bol strašný český dabing.

Můj přítel delfín (2011)

Amíci si nevedia odpustiť vo väčšine filmov nejaké tie trápne a gýčové scény, čo bola jedna z vád tohto filmu, ale inak veľmi pekné spracovanie skutočného príbehu.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Charakterizovala by som tento film ako akčnú fantasy rozprávku so sci-fi prvkami a s americkým nádychom. Ja som sa bavila počas filmu veľmi dobre a páčil sa mi takže, kto má rád fantasy, tak nemá o čom uvažovať, ale len pozerať a vychutnávať.

Ghost Rider (2007)

Trochu pritiahnuté za vlasy aj na komiksovku, ale vcelku som sa pobavila:)..Tak tradične Americké, že už viac sa to snáď ani nedá.

Žena v černém (2012)

Musim povedať, že to bol jednoznačne najlepší horor v priebehu pár rokov čo som videla. Od začiatku až do konca som mala takmer vkuse husiu kožu a to sa mi nestáva veru často.:) A ešte musím dodať na margo Radckliffa, že som ho doteraz považovala za absolútne nepoužitelného herca, alebo skôr neherca a týmto si trochu vylepšil skóre.

Navždy spolu (2012)

Prijemny romantický film, v ktorom boli konečne vynechané tie trápne americké scény (napr tlieskanie ked sa začnú bozkávať) a taký trochu zo života-celkom príjemná zmena:)

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Ja som to možno nepochopila, každopadne som ten film nedokázala pozerať, pretože mi to prišlo ako strašná sprostosť.

Válečný kůň (2011)

Pekný a smutný príbeh zároveň. Samozrejme Spielberga cítiť z toho filmu. Je to také trochu sentimelntálne..teda aspoň pre mňa určite (alebo aspoň v danej chvíli bolo). Každopádne podla mňa je sa na čo pozerať, aj keď možno niektorým može pripadať ten film dosť dlhý, alebo skôr rozprávka?:)