Hněv Titánů (2012)

Ak si film chcete stiahnut a pozret doma na pc, tak sklamanie urcite príde, pretože dej je velmi jednoduchý a prakticky na začiatku viete ako to skončí. Každopádne toto bol prvý film 3D, kedy som naozaj mala pocit, že je 3D. Efekty boli super, miestami som sa az uhybala kameňom. Ale celkový dojem so všetkým čo k tomu patrí je taký aký je, čiže taký lepší priemer.

Kronika (2012)

Nápad to bol dobrý, každopádne spracovanie kamerou ako Blair Witch sa mi rozhodne nepáčilo. Odhliadnuc od tohoto faktu začiatok bol dobrý, ale v strede som mala pocit, že sa to vleče a nič sa tam nedeje. Koniec by bol býval super nebyť tých nedobrých kamerových záberov, kde som vlastne vôbec netušila čo sa tam deje.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Nebol to film, aký som očakávala. Nebol zlý, ale popravde som myslela, že príde nejaký pútavejší alebo nejakým spôsobom akčnejší film a námet, takže na konci nastalo mierne sklamanie, resp. to prišlo vlastne už v polke. Taký pozvolný film s ničím pre mňa výnimočným.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Film má pre mňa takú trochu netradičnú atmosféru. Je z neho cítiť, že je trochu iný ako väčšina filmov, ale niečo mi tam trochu chýbalo, alebo je to možno len tým, že mám v obľube trochu iné žánre, každopádne určite sa oplatí pozrieť si ho.

Šéfové na zabití (2011)

V poslednej dobe asi najlepsia komedia aku som videla povedala by som:)

Co ty jsi za číslo? (2011)

Tradicke americke, ale inak vcelku zabava. Ja osobne som sa bavila dobre...kazdy podla svojho gusta:)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Celkom fajn film, akcia teda rozhodne nechybala, humornych situacii troska asi ubudlo a myslim, ze postavy a dej su trochu komplikovano vysvetlene cim vlastne film ziskava body az po druhom pozreti. Kazdopadne jednotka sa mi pacila viac.

Ledové ostří 2 (2006)

Trochu podobne ako jednotka..alebo takmer uplne to iste..ale nove tvare a podobne zalezitosti to celkom osviezili a celkom dobre sa to pozeralo

Dům snů (2011)

Trosku psycho, priznam sa ze som cakala trosku lepsie a dejovo suvislejsie ako bolo toto, ale dalo sa to celkom pozerat a aj pochopit, takze taky priemer povedala by som.

Captain America: První Avenger (2011)

Zaciatok dobry, este aj ten koniec ale to medzi tym bolo..tazko to pomenovat..nieco divne..nechapala som pre aku skupinu ludi je tento film vytvoreny, ale jednoducho ja tam asi nezapadam:)