Logan: Wolverine (2017)

Upřimně po Wolverine (2013) jsem na Logana jít nechtěl. Ale po přečtení recenzí jsem okamžitě zamluvil kino a nelituji. Takhle má vypadat rozloučení s legendou. Nevím ani co víc napsat, poslední scéna mluví za vše. 10/10 P.S. Takhle měl vypadat The Dark Knight Rises (2012).

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nejlepší sitcom všech dob. Nic víc není potřeba dodat. 5*

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Parádní nenáročná odreagovávačka!

Lesní duch (2013)

Neuvěřitelně stupidní ptákovina. Chování hlavních postav je naivní, hloupé a iracionální. 2*

Muž z oceli (2013)

Smekám. Snyder oživil Supermana v plné parádě. Některé věty z první půle by se daly tesat, druhá půle je těžkotonážní akce. Celej život jsem čekal až někdo natočí Supermana s takto skvělými akčními scénama. Ani nedokážu pospsat jak moc mi film sedl. Nasraný Superman, který prohodí protivníka skrz tři mrakodrapy ?! Paráda! Herecké obsazení je dokonalé. Cavill zastínil Routha po všech stránkách a je to srovnatelný sympaťak s Chrisem Reevem. Tak šup sem s dvojkou a trojkou! Film roku a můj TOP 1.

Iron Man 3 (2013)

Jednička je pro mě lepší. Těšil jsem se, že uvidím Tonyho jak lítá v obleku a ničí teroristy, jenže obleky tu lítají sami, Tony ho má na sobě párkrát a závěrečnou bitvu "za něj" vybojuje Pepper a Rhody. Nejmocnější Iron Manův nepřítel Mandarin je tady alkoholik a feťák, z Mandarinem z komiksu a seriálu to nemá nic společnýho. Každopádně to nesplnilo moje očekávání a začínám si myslet, že VŠECHNY oblíbený superhrdniský trilogie skončí zklamáním. Viz. TKDR, Iron Man 3, Spider-Man 3 ... Tak už mi zbývá jen věřit ve Snydera a jeho Supermana!

Král Šamanů (2001) (seriál)

Na Shaman Kingu jsem vyrostl. Na Fox Kids a pak Jetixu to byl můj nejoblíbenější seriál. Dodnes ho mám na exteráku v angličtině a občas si zkouknu pár dílů :)