Marley a já (2008)

Překvapivě domyšlená a naplňující óda na štěstí se psem a milující rodinou. Unikátnost filmu se zakládá zejména na jeho všestrannosti. Od přepadení neznámé sousedky, přes moudrého nadřízeného, až po tajfun na Floridě. Film s takovou spoustou životních epizod, až vám hlava přechází a to vše se mu daří s grácií a humorem...Všechny z postav si zamilujete, dokážete prožívat průběh s nimi...Něco podobného se nezažívá každý den... Doporučuji shlédnout i vícekrát, vztah si jen upevníte :) 90%

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Kluci s občas tak zvráceným smyslem pro humor, že se toho člověk musí až bát. Pakliže vám není britský černohumor cizí, budete nadšeni :)

Fotbal za mřížemi (2001)

Pěkná oddechovka, která má i docela "koule". Stathamovy myšlenkové úlety bych vyzvedl, jako nejvtipnější prvek :)

Terminator Salvation (2009)

Tři hvězdičky a velmi poctivé, protože nemohu říci, že bych se nebavil. Bohužel však McG nedokázal dotáhnout věci do konce a asi i vinou přepisů film postrádá atmosféru v místech, kde by ji zatraceně potřeboval. Samotné téma nepohřbil, ale ani jej nedokázal využít. A to je setsakramentská škoda. Velké plus za Sama Worthingtona.. 65%

Yes Man (2008)

Na nějaké žvásty o morálce Vám hážu salám. Koho napadlo to vůbec vytahovat?? Smál jsem se a to je podstatné, Carrey se předvedl ve výtečné formě a utvořil se Zooey slušný páreček. Já jsem spokojený na 70%

Flashdance (1983)

Vím, že film to není dvakrát hodnotný...Ale ta její prdelka!!! Tu prostě nejde nemilovat, je to prostě moje srdeční záležitost...zatím jediný film, kde přidávám 2 hvězdy jen kvůli ženské..Díky Jenn...

Líbáš jako Bůh (2009)

Nikdy kamarádce neodpustím, že mne k tomuto donutila...Tento film je opravdu jen pro některé lidi, a to z jiné dimenze. Nemůžu si pomoct, ale cítil jsem z toho po celou dobu ten kýč a dementní humor ve stylu Frekvence 1. Tohle ne...Tohle opravdu ne...1 hvězda, za to, že alespoň po kině to dopadlo, jak jsem si představoval...

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Vyhnu se porovnávání s Tomem a Jerrym a nemám Oggymu ani jeho spolubydlícím co vytknout. Prostorové stvárnění je naprosto úžasně ulítlé a kdo vymýšlel příběhy musel očividně na něčem fičet. Sledování v podroušeném stavu totiž nabízí něco, co za střízliva nelze vnímat. A to je dle mého názoru cílené a opravdu dobře vydařené.

Kostka 0 (2004)

Tenhle film měl víceméně štěstí, že jsem ho viděl po Saw 5. Oba filmy mám totiž zařazeny do stejné kategorie a jejich porovnání Kostce pomáhá. První díl ale bude vždy první díl. Tohle už byla víceméně blbůstka pro obecenstvo, která však nabídla trochu odlišný pohled a poodhalila něco z kuchyně.