• Romantický

Nevinné lži (2013) (seriál)

Díly, které se mi líbily: Pod hladinou, Lež má rozbité auto, Vedlejší příznaky a ještě Chromozom a možná Druhý dech. Celkově to ale hodnotit nebudu, rozdělení na epizody jako u jiných sérií bych uvítala.

Chirurgové (2005) (seriál)

Zase zvyšuji hodnocení. *****SPOILER**** Derek nadobro zmizel, takže Meredith je v plné síle a 12. série stojí za sledování! Baví mě. Edit: Za devátou epizodu (12. série) má u mě velké plus Denzel Washington. Skvělá režie! // EDIT: po pár posledních episodách dvanácté série bych byla ráda, kdyby se zase Shonda vrátila k psaní zábavných konverzací na OR, méně pletek.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Od posledního povedeného dílu, který v mých očích představuje čtvrtý film, jsem už žádná velká očekávání neměla. Od dílu číslo pět to šlo k nule velmi rychle. Všechna má zklamání, jež plynula zejména z opomíjení knižních předloh, vygradovala v samotném závěru Bitvy o Bradavice. Na mě to působilo asi tak jako rudý hadr na býka..

Fosterovi (2013) (seriál)

Po dvou sériích jsem ubrala z hodnocení jednu hvězdu. Podobné cliffhangery na konci řad nemám ráda a přijdou mi naprosto zbytečné, ABC Family. :-)

Vikingové (2013) (seriál)

1. série - 90 %, 2. série - 100 %, 3. 90 % Trailery na čtvrtou sérii vypadají zatraceně dobře! EDIT: Po opětovném zhlédnutí třetí série hodnocení vracím na 100 %. :):)

Taneční akademie (2010) (seriál)

První série - čtyři hvězdy, druhá série - plných pět (klidně bych dala i milion), třetí série - 5*, sympatické ukončení. Ačkoliv už nejsem v hlavní cílové skupině, tento seriál pro mladé má vše.

První republika (2014) (seriál)

Nešlo by to bez "Ale, Apolenko, vždyť já jsem přece neumřela. - Tak to je divný!" dialogů? :-P Zatím nehodnotím. ---- tak OK - házím jej do jednohvězdičkového pytle, a vůbec mi nevadí, že je seriál za polovinou.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Mám ráda černý humor, takže jsem si přišla na své. Super zábava díky skvělému scénáři, výborným hereckým výkonům, režii. Vynikající hudba k tomu. 5* Mrzí mě, že seriál skončil, tak jak skončil a byl následně natočen film, který mě sice docela pobavil, ale jednoduše... byl o ničem. Zajímavý komentář: Peytl