• Thriller

Bez úniku (2008) odpad!

Vyborně první film co musim hodnotit takhle ale myslim si že aji na takove hodnocení je film dost blbej a stupydni zaprve nesnašim filmy co se furt odehravají v jedne mistnosti takže žadnej děj za druhe ti herci no možna tak na oscara z plechu za třeti divil sem se Vam jak tady pišete o tom konci nemohl sem přiznat že musi byt tak blbej ale davam Vam za pravdu debilni konec muj požitek z filmu sem maximalně na režisera pořadně nasranej že mi zbytečně zabil 89 minut života u toho filmu nečekate žadny děj jenom budete čekat kdy se Vam bude chtit sahnout po ovladači a vypnout to HRUZA

Pokoj 1408 (2007)

Tento film je dobrej vtahne vas do děje a napinavě čekate co se bude dit dal ikdyž na muj vkus takove ty horory nemam moc v lasce ale tenhle se povedl nebyů špatnej

Svůdné zombie (2008)

Myslim že tenhle film je nuda nema přiběch a většinou filmu se divate jenom na tančici polonahe zrudy kterym ještě divaci hazi penize a nemužu pochopit jak sem jim doslova takove hnusne držky mužou libit ani sem se nedodival do konce rači nebo sem se nudil 2 body za některe povede scenky kterych je ale opravdu malo zapomente na to že se do filmu vžijete a budete proživat děj to asi těžko děj chybí spiš vas to za pul hodky začne nudit jeden z filmu u ktereho fakt lituju že ho mam doma

Když se setmí (2004)

Jo nenudil sem se pravě naopak sem se bavil nevylečitelny zlodějiček jeho krasna přítelkyně co chce žít normalně po boku sveho mileho a vychcany polda sceny sou dobre napinave někdy i vtipne zabavne prostě uvidite tam od všeho něco malo vtip akce lovendy je to takovej filmověj mix jak ja řikam takovym filmum odpočivaci filmy doporučuji

Spider-Man (2002)

No comicsy mě berou ale Spiderman nebyl špatny to zase řict nemužu ale něco mi tam chybělo ten filmovy duch zažitek myslim že filmově je udělany dobře ale mě to nějak nedostalo nevcitil sem se do přiběhu a bylo mi celkem jedno jak to dopadne a co bude dal ale určitě žadnej propadak myslim že věčině z Vás se to libit bude

Dogma (1999)

Pecka pobavil sem se sranda dobre herecka obsazeni ale že buh by mohly byt Alanis Morissette to by mě ani ve snu nenapadalo ale jo přiběch dobrej dva anděle co je to tady na zimi hřichama doslova sere proti nim dva nadrženi shulenci s jednou vyvolenou po cestě narazi na apoštola co pada z nebe krasnou kozatou muzu a kde se ze zachodu vynoři hovnodemon jo na pobaveni super .

Jen blázni spěchají (1997)

Jo povedena rodinna komedie a ten film miluju a Salma překrasna sexy a dobře to zahrala přiběh se taky da jo libil se mi moc

Chuckyho sémě (2004)

Hmmm slabe slabe směšne jak se chcete bat když se divate na špatně ušite panenky s debilnim hlasem ( nic pro dublerum ) a ještě k tomu onanujici panenka to by mohlo byt maximalně dalši pokračovani Přibeh hraček nudil sem se a smal ale stupiditě

Halloween (2007)

Prosim Vas režíseři Americkych hororu proč furt dokola jeden nasranej typek co furt chodi s něčim v ruce ani utikat neumi a vraždi mlady lidi jak potom chcete aby vaše americka mladež měla klidnou hlavu a dobrou psychiku no nic tenhle film je jako skoro každej Americkej horor jak sem řekl chodi nemluvi ma něco v ruce a vraždi pubertaky v takovych filmech de spiš o napinavost o sceny a o konec jinak přiběch bych v tom moc nehledal ale tenhle horor neni nejhorši da se ale furt nebal sem se spiš se mi asi libilo jen to že je tam podrobně vyličeno jak to vše začalo ale proboha nepochopim jednu věc kolem vraha je pět policajtu každy po něm vystřeli a on nic de si bodne jednou dvakrat do nějake brečici buchty a celej barak je od krve ale co už lepši už to nebude

Zodiac (2007)

Vyborně to se povedlo byl sem na tom v kině a ou užil sem si to naramně film co ma duši kvalitni přiběch a nadherně Vás zavede do Zodiacovy doby je to napinavy a nevim u toho filmu sem se tak do toho vžil že sem si v hlavě ten připad řešil a typoval sem kdo to asi muže byt opravdu podivejte se myslim že mi date za pravdu aspon většina