Max Payne (2008)

No, ani nevím koho a proč to napadlo natočit. Tedy proč, mě asi napadá a koho vlastně vím, ale pořád mi tu chybí nějaká soudnost po shlédnutí vlastní práce, když vidím, že je to šitka. Nic co by stálo za to vidět a když už se to bohužel stane, tak rychle zapomenout.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Ke konci už to malilinko ztrácelo dech, ale jinka myslím, že to klapalo na max. Jestli si to někdo pouštěl v dabingu, měl by si ihned dát klystýr a vrátit se do školy - nastudovat čtení. Ale zpět k seriálu. Má to koule, má to super nápady, neskutečná prdel a rozhodně je to maximálně chytlavé. Hlavní hrdinové to táhnou každou sérii, o zvraty není nouze. Rozhodně se tvůrci nedrželi při zemi a tuna postav tak má wtfschopnosti, což je dostatečně odděluje například od Hrdinů.

Mizerové (1995)

Výborný a přestože nejsem fanoušek dabingu, je to s ním mnohem lepší. Super akce, legrace, krásný baby, prostě to vše funguje. Výborná je zde hlavně kamera a klidný střih. Herecký výkony jsou zde taky výborný, prostě tomuhle filmu nelze nic vytknout. Zápletka má hlavu i patu, nejsou tu žádná hluchá místa. Povinnost pro všechny fanoušky dobrých akčních filmů .)

Star Trek (2009)

Super bombička! Viděl jsem jej už mnohokrát a zatím mě to ještě furt neomrzelo. Samosebou jako fanda všeho vesmírného, jsem si první promítání nemohl ujít v kině. A to se rozhodně vyplatí, než sedět doma u telky. Vše je tu našponované na maximum, hudba, zvuky, efekty a i dialogy. Akce jede od začátku i o konce, najde se tu i dost místa pro romantiku, či vtipné momenty. Prostě parádka .)

American Mary (2012)

No, rozhodně bych to horrorem nenazýval. Mladá studentka ukáže, že pomsta může být i možností jak získat tuny praxe v zajímavém budoucím zaměstnání. lilien má pravdu, že podpatky a push upka jsou v každém záběru, takže oku jistě lahodící. Tedy mužskému. Ale zpět k filmu, docela to chytne, rozhodně jsem se u toho nenudil, ale zas žádnej velkej odvaz to tedy nebyl. Konec je dost debilní, ale co už .)

Úsvit mrtvých (2004)

Hodně parádně udělaný zombífilmák. Slušnej začátek sice přejde do menšího útlumu, ale nic co by človíka zas nějak moc nudilo. Velice mě potěšilo, že i během dost krvavého boje o přežití se najde pár veselých scén, některé jsou opravdu vyvedené. Některé postavy bych nejraději zabil sám, ale celkově si film drží slušné tempo, super atmosférku a dobrou práci se zvuky. Efekty jsou taky parádní, určo stojí za to na to mrknout i dvakrát .)

You're Next (2011)

Bombička. Moc se mi to líbilo, zápletka byla celkem odhadnutelná, ale kvůli tomu na to asi nikdo nekoukal. Lekačky jsou dost povedené, atmosféra je hlavně v první půlce velice dobrá, hlavní hrdinka se mi rozhodně zamlouvala se svým přístupem ze Zombielandu - Double tap. Rozhodně zůstane v mé malinké sbírce a vyhne se tak hanobnému vysypání z koše. Prostě parádka .)

Pontypool (2008)

Tenhle filmek v klidu dokazuje, že na pořádnej no asi né přímo horror, nepotřebujete hromadu peněz, tunu debilních gore.Film postavenej na mluvení, na dialozích a přesto dokáže svou atmosférkou držet diváka napnutého jako strunu celej film. Moc se mi líbil hlavně hlas hlavní postavy, jsem zvědavej, zda to u nás dabingem někdo dokurví, nebo ne. Rozhodně doporučuji se na to podívat, na sto procent neurazí, ale potěší .)

Dávám tomu rok (2013)

Koukám, že komentáře a hodnocení ovládla banda lopat bez špetky humoru. Samosebou chápu, že britskej humor není pro všechny. Já jsem se tedy u tohoto filmečku neskutečně bavil. Super scény, skvělej humor, neskutečný wtf situace. Konec je sice malinko na hraně, ale to vše se dá dobré komedii odpustit. Každej kdo dal méně jak čtyři hvězdy je obyčejnej suchar a rozhodně každýmu doporučuji ignorovat je a pustit si to .)

Millerovi na tripu (2013)

Neskutečná zábava, při který člověk nemusí chodit nijak daleko, aby poznal spoustu podobností ať už se sebou samým, či se s sousedem .) Od začátku do konce není žádné delší hluché místo, některé fórky jsou naprosto výborné a dlouho zůstanou v paměti. Rozhodně plánuji vidět znova.