Black Books (2000) (seriál)

Seriál, který mám rád, ale zdaleka ho nemiluju tak, jako např. TBBT nebo IT Crowd. Prostě a jednoduše : Kvalitní britský humor.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Seriály jako Akta X jsem nikdy nesledoval, protože mě k nim nikdy nic netáhlo, ovšem Fringe mě k židli doslova přibil :) ...Když vezmu v potaz samotné postavy v tomto seriálu : Tak stejně jako někteří z vás tady jsem zastánce názoru, že Olivia je nejvíce sexy agentka, kterou jsem kdy viděl :). Peter v podání mnou neoblíbeného Joshe Jacksona, mě donutil uvědomit si, že už bych se měl vzdát asociací na blbiny typu Dawsonův svět, které mi žraly nervy v pubertě :-D a Walter ?, nejdokonalejší šílenec, jakého jsem kdy na obrazovce zažil :) ... U tohoto seriálu jsem spokojený naprosto se vším.

Ajťáci (2006) (seriál)

Moss, Jen, Roy a jejich nesmrtelné hlášky. Opravdu by mě zajímalo, jak to chodí ve světě opravdových ajťáků. Zda taky na každý hovor s prosbou o opravu tiskárny nebo PC odpovídají: A zkoušeli jste to vypnout a zapnout ? :D

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dokonalost sama o sobě. Takhleta pětice mnou milovaných lidí, kteří mi dělají společnost každý den se pro mě stala už součástí mého světa ( který by oni jistě byli jako správní geekové schopni spočítat ), teda až na Penny, ale té budiž odpuštěno, protože krásnější blondýnka neexistuje :). Sheldona bych chtěl za bratra, Leonarda za nejlepšího kámoše a Howarda a Raje jakbysmet. Tohleto je přesně ten případ, kdy by si člověk přál, aby tyto postavy byly skutečné :)

X-Men (2000)

Pro tenhle film jsem letěl do půjčovny hned, co jim tam přišel, protože už odmala jsem fanda komiksových hrdinů a X-Meni byli pro mě vždycky jedni z největších a nejoblíbenějších. Výsledný dojem : Kolosální a dodnes se toho nemůžu nabažit.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Vynikající komedie. Aaron Eckhart a ten jeho odzbrojující americký úsměv byl perfektní volbou pro hlavní roli. Prsty jedné ruky by nestačily, aby člověk spočítal, kolik vynikajících hlášek se zde najde. Tady není nic moc co dodávat, protože myslím, že tento film by měl vidět úplně každý :).

Telefonní budka (2002)

Film, který ve mně zanechal hlubokou psychickou stopu. Příběh, který se ani na chviličku nezastaví a ani na chviličku nepoleví ze své intenzity. Tohleto je další z filmů, ve kterých jsem hlavním protagonistům věřil každý pohyb i každé slovo. Další z filmů, který vás vtáhne dovnitř, jako byste v té budce byli s hlavním hrdinou a prožívali tu jeho úzkost a strach.

96 hodin (2008)

Tenhle film šlapal jak mašina od začátku až do konce. Pořádná akce, kde dokáže týpek zlikvidovat všechny padouchy málem jen holýma rukama. Žádná přehnanost, žádné zbytečné kecy ani zbytečné okliky a zbytečné témata. Přímočará, jasně daná akce a hlavně perfektní podívaná.

Pařba ve Vegas (2009)

Nevím jestli mě tento film více bavil nebo nudil. Místy mi ty scény přišly promyšlené, ale jindy zase krokolomné. Musím uznat, že ten tygr v koupelně mě málem donutil smíchem spadnout ze židle :D, ale to byl asi tak jediný a nejsvětlejší moment tohoto filmu. Zbytek mi přišel takový neslaný - nemastný, nepromyšlený a nedotažený. Podle mě šlo z toho původního nápadu dalo vytěžit více :)

Tváří v tvář (1997)

Cage a Travolta v jednom filmu a ještě k tomu v našlapané akční podívané s dokonalým nápadem ( výměna tváří ). Intenzivně vzrušující a dechberoucí podívaná ... ). Tady vlastně není co dodávat. Snad jen, že místo většiny trapných akčních filmů, kterých se rok co rok člověk v televizi dočká, by měli častěji dávat film Tváří v tvář a jemu podobné :).