Divoška (2008)

Tento film bych klidně pustila své dceři...jinak teen pohodovka s do budoucna zářivou Emmou Roberts. Čtvrtou hvězdičku jsem sundala kvůli rádoby novozélandskému bojovému tanci ale celkově hodnotím 3 a půl a to také díky úžasně teplému Nicku Frostovi v roli kadeřníka :)

Arthur Newman (2012)

Zoufalá snaha o novou identitu, která dovoluje utéct od svých problémů... Celý film je o předstírání a zapírání, je to silný snímek s výborným obsazením. Hlavní dějová linie je velmi dobrá, vedlejší s Anne Heche je slabší, až nepodstatná. Celkově je film smutným odrazem života dvou lidí. Komediálních scén je tam velmi málo, spíše to jsou scény, které vyluzují smutný úsměv. Emily Blunt je fantastická herečka, které odpouštím i Gullivera.

Muž z oceli (2013)

Mé komixové srdce zaplesalo, konečně konečně!!!! Samozřejmě délka filmu ovlivňuje ale co...a že je Američan? Ne asi...je to americký komix tak Superman bude těžko něco jiného. Pro mě skvělý filmový zážitek.

Gamer (2009)

Myšlenka dobrá, vize budoucnosti zajímavá, ale kamera příšerná a Hall by se dal využít o tolik více a lépe... Film měl silnější začátek, pak děj směřoval na jasné místo l jasným směrem. Taneční akční scéna už byla vrchol absurdity, ale celkově dobrý Butler a nápad tady taky je tak za 3.

Nadějný rok (2011)

Krásné a kouzelné zároveň. Nikdy jsem si nemyslela, že to bude právě film o pozorování ptáků, který mě tak dostane. Steve Martin je perfektní a Jack Black konečně nehraje totálního loosera, který permanentně poslouchá rockovou muziku a bez toho pro něj nejede svět. Owen Wilson je docela ucházející. Spíš než komedie to pro mě byl film u kterého jsem se často zasmála, ale ještě častěji usmála a na konci mi úsměv na tváři zůstal.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Akční ale méně zaměřené na auta, chápu ten posun ale odehrávalo se zde spousta scén ve stejnou dobu. V záverečné pasáži se 100 km runway střídala asi s dalšími pěti dějovými liniemi. Ale celkově docela dobré ale dlouhé a přesnažené

Girl Walks Into a Bar (2011)

Díky takřka nulovým očekáváním se mi film velmi líbil, bylo to jednoduché, vtipné a osvěžující. Quinto i zde potvrdil, že je jedním z nejlepších herců mladé generace. Josh Hartnett nezaostává a jeho scény jsou jedny z nejlepších z celého filmu.

Imigranti (2009)

Osvěžující díky kombinaci různých národností snažících se získat USA občanství, i přesto, že stále nechápu co je na USA až tak lákavého.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Skvělé propojení komiksu a filmu. Již úvodní Universal znělka upozorňuje na jiný pohled na klasický film. Perfektně obsazené hlavní ale také vedlejší role - zejména Kieran Culkin skvěle doplňuje Cerovu hlavní postavu. Děj je samozřejmě poměrně jednoduchý, ale nenudí - naopak.