Milé dítě - Hannah (2023) (epizoda)

Zajimavy pribeh, ale v rukou nemcu to stoji pekne za ho*no. Uvidime co prinesou dalsi dily, ale zatim je chovani policajtu, nemocnice i jinych uplne dementni.

Outlast (2023) (pořad)

Prej "Jill, jake to je byt nejnenavidenejsi osobou v Americe?" Byla jsem znechucena, kam az muze klesnout lidska osobnost ve "hre". Bylo to super, az na ty dve slepice. Cesky "survivour" je pouze parodie, tam uz jsou druhy den vseci nazrani z dortu a parku a kdo prohraje, dostane jen trochu 😁. Hodne stiznosti padalo i na zimu a na spani :))), takze doporucuju se podivat, co clovek vydrzi.

Oběť/Podezřelá (2023)

Zasrani hajzlove. Presne jak u nas, policajti k hovnu. Jsem uplne vytocena ty % jsou desive a porad se najdou lidi, jenz to budou popirat a delat si z toho srandu. Je mi na bliti z dnesni doby, horsi jak stredovek.

Hory lásky (2023) (pořad)

Je to trochu nudné, ale i zajimavé. Hlavně úplně o něčem jiném než ty americké sračky založené na tom, kdo koho v jakém pořadí ojede. Prostě normální lidi hledají vztah a neukazují svoje kozy, ale to co umí.

Pohotovost: NYC (2023) (seriál)

Trosicku netflixove, ale tentokrat jen trosicku. Libilo se mi zdokumentovani celeho procesu. Uzasna prace chirurgu, uzasny pristup, ale samozrejme ze se chovaj asi krapet jinak bez kamer :).  Jako matce mi nektere zabery nedelaly dobre, ale zaplat pan buh, za tyto andely kdekoli na zemi :)

Tupíři (2010)

Prakticky žádný rozdíl mezi originálem a tímto. Ale je pravda, že v Tupírech byli aspoň sympatičtí herci 😄

Temná strana dveří (2016) odpad!

:D oh můj bože, já vím že Indie zrovna neoplývá moderními technologiemi, ale určitě tam kdejaký pajda najde klíč a zámek. Tím bych asi skončila, protože vyjadřovat se k něčemu tak ponurému je zbytečné. Nuda, hluché místa, tragikomický konec. Znovu jsem se podívala, jestli k tomu hororu není připsána komedie, divím se, úsměvných momentů tam bylo dost 😁

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Jen cekam kdy SheHulk zacne zpivat a tancit at to naplni podstatu Bollywoodu. Fakt jsem myslela ze si pustim neco zajimaveho na vecerni odreagovani, ale jsem strasne prekvapena, jakej to je bullshit. Trapne, nevtipne, strestene, rozlitane, neupravene, chybi grady, sarm, pokora, napad, akce, napeti atd. Bez toho uvodu, zaverecnych komiksu a titulku to ma vlastne kolik 17 min? Je to jak tv spot.

Zlu tváří v tvář - Už je to tady (2022) (epizoda)

Moc presvedcive vypraveni to neni, nebo je to jen hloupe natocene. Vsechno se da logicky vysvetlit, ale nikdo mi nebude tvrdit, ze kdyz sejdu z bozi cesty, tak jsem vstupni schranka pro zlo. Me nic a nikdo neposedl, i kdyz v tu precenovanou figurku, kterou papalasi pro svuj majetek tak zvelicuji, neverim. Mozna kdyby o tech radoby pravdivych pribezich byl natocen film, bylo by to zajimavejsi, takto je to jen komedie az fantasy. Ale kdyz uz jsem to rozkoukla, tak to dojedu na konec, treba to bude jeste lovestory 😁