Záměna (2010)

Slabší 3*, zase taková sláva to nebyla...

Na vlásku (2010)

Silné 3*. Nejvíc mě na pohádce iritovala ta podoba lidí... A nejspíš i proto nedám 4*, ale prostě jsem to nezkousla, tyhle postavy s podivně tvarovaným obličejem se mi prostě nelíbí! Jinak to bylo fajn, plné dobrých hlášek a nic moc písní (typicky disneyovské cajdáky). Po delší době fajn pohádka.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

I přes délku 100 minut mi film přišel mnohem delší - v dobrém smyslu slova... Hutný, využívající každou scénu. Asi to nebude film pro každého, nejde o klasickou romantickou komedii. Nevím, co mě nutí dát 4*, ale jsou tam. A Kate Mara je sakra kus!

Cherrybomb (2009)

Robert Sheehan už pro mě asi navždy bude Nathan z Misfits... Ale jeho role tady se až tak moc nelišila. Film byl takový... dramatický, to určitě, ale přišlo mi, že postrádal tu pravou hloubku. Ale hudba byla skvělá, to nepopiratelně... Slabší 3*.

Dokonalý únik (2009)

Steve Zahn mi do té role absolutně nesedl. Jinak to byl fajn film, s celkem předvídatelným zvratem. A některý "strašně speciální" efekty si mohli odpustit.

Útes smrti (2010)

Jeden z lepších filmů o žralocích... Napětí by se dalo krájet a happyend se moc nekonal... Nemám ráda filmy o žralocích, protože většina z nich je naprostá slátanina, absolutně se nezakládající na skutečném chování těchto zvířat. V tomhle filmu to až tak stupidní nebylo, takže jedině plus.

Plivu na váš hrob (2010)

To bylo... brutální. Ale jako holce se mi z první části filmu dělalo opravdu blbě a z druhý jsem cítila... zadostiučinění? Možná... Dostali pouze to, co si zasloužili.Ve fimu je dost nelogických a nevysvětlených okamžiků, ale asi to dokážu přehlédnout... Slabší 4*.... a myslím, že na tenhle film dlouho nezapomenu.

Agora (2009)

Dozajista zajímavý příběh, který z nepochopitelných důvodů nedokážu zcela docenit. Chvílemi mi to příšlo až moc "upovídané". Avšak učitě bych vyzdvihla výpravu, ta byla dokonalá! A co říct nakonec... snad jen, že všechny náboženství a víry a spolky a sekty jsou jeden velkej falešnej hnus!

500 dní se Summer (2009)

Nelze tomu upřít originalitu a neotřelost... Ale chvílemi mě to moc nebavilo, což je škoda. Ale určitě bych vyzvedla hudbu, která byla výborná a naprosto dokreslovala identitu filmu.

Cizinec (2010)

Nějak nevím, co si o tomhle filmu myslet. Nedá se označit ani jako drama, ani jako akční film, jako by to chtělo být od každého něco, ale moc to nefunguje. Nechápu, proč se takoví slavní herci (hlavně Johnny Depp) propůjčili zrovna tomuhle. Scénář stál za starou bačkoru, absolutně žádná chemie mezi hl. představiteli, nic moc akce, rozuzlení se dalo tušit... Snad jen plus za Paula Bettanyho (tomuhle modrookýmu blonďáčkovi prostě neodolám!) :) Slabé ***