• Romantický

Poznáš, až to přijde? (2010)

Ach, jedno velke trapenie! Reese, Paul, Owen aj Jack su herci, kt. mam velmi rada, neviem kde sa stala chyba... Tento film vobec nema stavu, ziadne iskrenie, je to jedna velka nuda.

Žena v černém (2012)

Vyborne a kvalitne nakrutena mysteriozna drama. Dalej to nebudem komentovat, lebo by som skoncila pri podrobnom opise mojej cesty z obyvacky na wc, kedze som mala kvalitne nalozene v gatiach a byt som si vysvietila ako na stadione :)

Dokonalý učitel (2010) (TV film) odpad!

O la la, kde su tie casy, ked sme ako male zaby na zakladke nedychali pri kazdom diele Baywatch, kde sa zjavil Matt Brody, cize mlady a krasny David Charvet! To bolo jeho 5 minut slavy a mal by sa hlboko zamysliet nad svojim dalsim hereckym vycinanim... The perfect teacher je cistokrvny odpad, vykony nulove, ucitelova priatelka ma najnemoznejsi uces vsetkych cias a tie dialogy... O moj boze zachran zvysky mojej zdravej mysle!

Underworld: Probuzení (2012)

Film ma prekvapil dlzkou, na taky akcny krvak je to akurat. Dalsim plusom je, ze je, ze herci sa zbytocne nevykecavaju, akcie je pozehnane, az som bola prekvapena. Kate nam zostarla, ale do krasy, latexovy overal s korzetom jej stale sekne. Som rada, ze Scott Speedman sa vyskytol iba na par sekund, lebo je absolutne nesympaticky, kazil mi celkovy dojem z prvych dvoch dielov. A jedna vec mi stale nejde do hlavy- ak sa na reziserovom mieste rozhodnem vclenit do filmu ceresnicku a to v podobe Seleninho ozivovania mladeho upira, prestudujem si snad predtym anatomicke pomery ludskeho tela, preboha. Existuje nieco take ako branica, latinsky diaphragma, ci upiri take nemaju?

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Nuz... Nebudem suhlasit s vacsinou, mne sa tato trojka pacila najviac :) Nemozem si pomoct, Michael Sheen ma uplne dostal! Ako Lycan Lucian vyzera skvele, Rhona je krasna upirka a ja som im tu zakazanu lasku uverila. Skoda, ze som nedopozerala jednotku do konca( vobec ma to totiz nebavilo), lebo som tajne dufala, ze zle sa na dobre obrati. Takze mozem povedat, ze kvoli tejto casti som si pozrela( a uz do konca) aj ostatne diely Underworldu. A kostatujem, ze je to z ponuky o upiroch a vlkodlakoch to najlepsie.

Cizinec (2010) odpad!

Tento film je asi taky pruser ako Angelinin falosny britsky prizvuk.

Věc: Počátek (2011)

Moje prve dojmy z filmu? Na povodnu Vec z r. 1982 to ani zdaleka nema! Ziadna mraziva atmosfera, ziadne emocie, nic... Mozno je to preto, ze uz dopredu vieme co najdu, co sa bude diat a ako to skonci. Chybal mi tu nejaky novodoby Kurt Russel, ta skupinka na cele so slecnou vedatorkou mi sla dost na nervy. Jedine pozitivum vidim v zavere pri scene- ano, treba si pozriet aj titulky- so psikom a jeho prenasledovanim, to krasne navazuje na povodny film.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Ja nie som VELMI narocny divak, povedala som si, nuz, pozriem si ten najnovsi diel Twillightu, ved je to modny hit, tak snad to nebude nejaka sracka. Z kresla ma dvihalo uz v uvode pri scene, ked sla Bella 10 minut k oltaru. Vravim si, vydrzim, aj ostatni vydrzali... Po skonceni filmu som mala pocit, ze som absolvovala uspesnu lobotomiu... Tento diel v nicom nezaostava za ostatnymi castami serie, je to jedno velke utrpenie.Herci priserni, vyzeraju priserne, aj hraju priserne. To co mal znamenat ten porod? To mysleli tvorcovia fakt vazne?! Upiri spravia cisarsky rez, nechaju tu chuderu s rozparanym bruchom, hlavne, ze jej Jacob dava umele dychanie a Edward masaz srdca?! Vela scen nema ziadnu logiku, ale ved cely tento "skvost" je jeden velky bordel. Nehnevajte sa na mna mili teenegeri, kt. na tomto ficite, ale pri Twillighte som ostarla o 25 rokov. Kolko dielov este?

Hledá se Nemo (2003)

Moja naoblubenejsia animovana rozpravka. Neviem co by som skor vychvalila, takze to zhrniem jednym slovom- SKVELE !

Kocour v botách (2011)

Na tuto rozpravku som sa neskutocne tesila a musim skonstatovat, ze je to velka zabava, od zaciatku do konca, jednoducho vyborne! Po Nemovi moja naoblubenejsia rozpravka. A ked si to pozriem este raz v povodnom zneni s Antoniom Banderasom, urcite do tohto komentaru prihodim zopar dalsich superlativov ;)