Psychopat z Green River (2008) (seriál) odpad!

Málokdo dokáže koukat na kravinu tři hodiny. Dokázal jsem to

Rodinný film (2015) odpad!

Bůch mi pohrozil, že když se ještě jednou budu dívat na rodinný film, vypíchne mi voko. Dokoukal jsem to jenom kvůli psovi. Čekal jsem, že se skamarádí s krokodýlem anebo s klokanem a zachrání se. Mýlil jsem se, byl očipovanej

Občan Havel (2007) odpad!

Film "V síti" z pomyslného trůnu sesadil mnohaletého krále, dokument Občan Havel Pavla Kouteckého a Miroslava Janka. To jsem se nedávno dočetl. Nevím...

Smrtelná kořist (1987)

Dokoukal jsem asi do půlky. A protože jsem viděl Ramba, bylo zbytečné koukat dál

Ženy, které tvořily historii (2013) (seriál)

Jediná z těch žen, která nic nedokázala byla Luisa a Sophie. Inu seriál natočili Němci a bez Němky to jaksi nešlo. Němci neměli slavnou ženu

Velitel - Velitel (1981) (epizoda) odpad!

Tento díl jsem neviděl, ale bude to stejná kravina jako ty předešlé.

Velitel (1981) (seriál) odpad!

Vzkaz pro dnešní mládež: Podívejte se, o jakou pakárnu jste přišli. Vzkaz funkcionářům filmu: Podívejte se na jakýkoliv vojenský film, ať alespoň ve filmu vidíte vojáka

Masaryk (2016) odpad!

Nechápu proč je natočen film o člověku, který v ničem nevyniká, nic dobrého pro svět a svou zemi neudělal, teda krom toho, že se narodil prezidentovi. Salónní polit, který si z Benešem mohl podat ruce. Ale jinak politicky korektní, něco jako Odcházení - sračka. A to hvězdné herecké obsazení

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Krásné mapování krajiny narušené Svěrákovým alarmistickým proslovem. Někdy jsem měl dojem, že ten komunistický blb se těší, že tady všichni pojdem

Časové pásmo bylo změněno