Veni, vidi, vici (2009)

Nudné téma, sympatický Honza, hrozný zvuk, potěšující host Tom Klus, málo vtipné (1 scéně jsem se zasmála, jinak nic moc) a romantické to taky nebylo...

Mazánci v exilu (2008) (pořad)

Není nad to, dívat se na ty lidi, který nikdy neviděli švába, jak se ho bojí, nebo když maj sbírat velbloudí trus a říkaj, že by radši umřeli, než to vzali do ruky. To je zábava :D

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Super komedie, lepší než mnoho jiných hraných filmů. Není bez chybičky, ale má v sobě tolik pozitivního a dost nezapomenutelných scén, že se stala mou slabostí :)

Spirit - divoký hřebec (2002)

První film z dětství, který jsem opravdu milovala. I po letech ve mě vzbuzuje tu dávnou dětskou radost a mám ho pořád hrozně moc ráda. Naprosto souhlasím s komentářem Estrellity :)

4teens (2011) (seriál)

Seriál je nenásilný a příjemný s pěknými hudebními podklady a úvodní písní, ale herci jsou nejistí, někdy se musim smát, když vidim jak úporně se snaží něco zahrát. Vypravěč a asi nejpřirozenější postava ze seriálu, kluk přezdívaný "Einstein" je sympatický a drží děj nad vodou trefnými postřehy. Dá se u toho i dobře zasmát a občas jsem se tam našla.

Pan Včelka (2007)

Nedávno mi došlo, že když chci vidět komedii, u který se zaručeně zasměju, mám sáhnout do vod animovaných filmů. Ty - narozdíl od filmů hraných - nezklamou skoro nikdy!

Pošťák Pat (1981) (seriál)

My vždycky zpívali: Pošťák Pat, pošťák Pat, pošťák Pat má náramný fet.

Belle epoque (1992)

Film byl pro mě nudný, odvážnější scény byly málo vášnivé, až jsem si občas říkala, že pudu dělat něco smysluplnějšího. Bude to asi tím, že jsem se na něj těšila a on nesplnil má očekávání - trailer vypadal dobře. A komedii to připomínalo jen z dálky. Ty ženský z filmu se často chovaly až moc podrážděně a hystericky, nebo naopak v některých momentech až neobvykle zvláštně chladně a suše. V hodnocení se blíží k třetí hvězdě, ale možná v budoucnu, až se kouknu znovu, mě třeba zaujmou věci, kterých jsem si při prvním shlédnutí nevšimla a hodnocení zvednu výš.

Sněhurka (2007)

Z toho zajímavýho nápadu a úvodní myšlenky "co kdybychm natočili oplzlost z klasiky" toto tvůrci vyždímali žalostně málo...

Juno (2007)

Odkazuji na výstižný komentář Cervenaka, dodám snad jen, že Michael Cera je úžasně nesměle sexy a Juno je má velká hrdinka a vzor, co nic nebere zbytečně moc vážně. Proč taky?