127 hodin (2010)

Začátek se rozjížděl pomalým houpavým tempem, chvíli větší zábava, chvíli menší, ale od té části, kdy Ralstona uvěznil kámen jsem se bavila a sžila se s jeho pocity. A pak přišla ta část, ta úžasně propracovaná chvíle, od které jsem často musela odvracet zrak, jak věrohodně to bylo natočené. James Franco si svou roli zahrál přirozeně a navíc při tom dokázal být sexy :)

Máj (2008)

Tak jsem se na film těšila, trailer byl lákavý a úryvky z filmu mě navnadily, jenže... Kdyby tam bylo alespoň víc tý krásy! Když už nic, tak aby si tam alespoň romantická duše našla trochu té lásky, odevšad to slovo slyšíte, ale nikde ji nevidíte. Ponurá nuda. Ale přece jen se na tom dá najít něco dobrýho - mně se třeba moc líbila ta část, kdy zní verše ,,Byl pozdní večer, první Máj.." k tomu hraje pěkná hudba a i je na co se dívat (Jarmila je kočka :D), ale zbytek... Jednou mi to stačilo.

Horseland (2006) (seriál)

Ať si říká kdo chce co chce, já tenhle seriál milovala. Asi pro ty koně, já je měla vždycky ráda a tady jsou hezky nakreslení.

Vzájemná objetí (2009)

Ukázky slibovaly zajímavou romanci s tématem hodným filmového zpracování, ale film mi nabídl jen prázdné pohledy Ashtona Kutchera (mám ho ráda, ale tady se moc nepředvedl) a Michelle Pfeiffer, která s ním tak trochu manipulovala. Občas mě to nudilo, občas jsem se trochu vžila do kůže herců, a nebýt toho konce, který mě dojal, byly by to za 2*. Mohlo tu být trošičku víc nadhledu a humoru, ten jsem dost postrádala.

Harry Potter a jeho 50 nej (2011) (TV film)

První čtyři díly jsou skvělé, to, jak postupně ti 3 vyrůstali tak jsem si je zamilovávala víc a víc... ale přece jen, to jak všechno objevovali a chvíle z jejich dětství jsou nejhezčí. Tenhle dokument mi je příjemně připomněl a koukalo se na něj moc hezky :)

Na vlásku (2010)

Poslední film, který jsem viděla na konci prázdnin v letním kině. Tehdy jsem se do něj zamilovala. Do filmu i do Evžena Houžvičky - nejcharizmatičtějšího a nejvíc sexy chlapa, jakého jsem kdy v animovaném filmovém světě potkala! Cítila jsem na vlastní kůži pocity Lociky a od začátku jsem jí fandila. ((Nerada bych sem pletla jakákoliv negativa, ale napsat to musím - škoda že si tvůrci neodpustili pár momentů, které jsou maličko trapné po vícerém shlédnutí. Ale těch je naštěstí minimum! A některé písničky by mi tam taky nechyběly)) Když prožijete něco tak krásného jako je Tangled, navíc ve skvělé srpnové atmosféře, odcházíte z kina s blaženým pocitem a širokým úsměvem na tváři. Mám tak ráda pohádky, to asi pro ty šťastné konce... Každý doufáme, že se nám přihodí něco podobného a že "všechno bude nakonec dobrý". I když se nám to nevyplní, jakmile se koukneme na tohle vtipné a úžasné dílko, štěstí nám vstoupí do žil a bude trvat hodně dlouho, než vyprchá.

Mickybo a já (2004)

V klukovské fantazii neexistují meze, a přesně tohle dokázali skvěle tvůrci zachytit! Krásný film nabytý mega hláškami vás určitě potěší a pohladí po duši. Jen to hodnocení tady mě tochu překvapilo...

Zack a Miri točí porno (2008)

101 minut?? Mě to spíš přišlo jako svižná vtipná čtvrthodinka! Ale tohle pozitivum je zároveň i kazem filmu - nestihla jsem si zamilovat vedlejší postavy, i když byli sympaticky ztřeštěné, určitě by neuškodilo pár scének navíc. Čekala jsem míň nahých těl, ale dočkala jsem se otevřeného a nic neskrývajícího pohledu na všechno :D

Fanny Hillová (2007) (TV film)

Svým víc než odvážným a pozitivním hodnocením jsem chtěla dokázat, že film nemusí být dokonale technicky ani příběhově zvládnutý, aby se líbil. Já byla spokojená - troška erotiky, zajímavé téma, hezcí herci... Až na ten happyend a přeslazenou hudbu v těch "zamilovaných" momentech to bylo pěkný a nenudila jsem se.