• Fantasy

Samotáři (2000)

Nebejt hereckýho obsazení a několika fakt povedenejch hlášek (např. Dubrovník), tak je ten film fakt sračka :D

RocknRolla (2008)

Já uchvácená gansterkou :) ...poprvé co jsem taky já zaregistrovala parádní výkony herců, kameru!, režii...vlastně nevím čím mi ten film tak zaujal, z části Butler, z části nesmrtelní rusáci a zdrogovanej Johnny, kterej má něco do sebe, scéna s klavírem současně s golfovým hřištěm skvělá!...o soundtracku nemluvě...občas jsem se dokonce i upřímně smála, občas jsem byla napjatá...každopádně britské RocknRollové "r" mi v celým filmu ještě víc dodávalo pocit rozsekání! :D

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Jednoduše - úlet :D ...3.5*. Johnny Depp se choval občas jako Jim Carrey ve stupidních komediích, ale pak to trochu vynahradil dinosaouřím ocasem :) ...uchvácenost neproběhla

Zápisník jedné lásky (2004)

Pokud máte za sebou alespoň jednu velkou lásku, rozhodně na to nekoukejte :D :/ brečim u filmů často, ale tentokrát víc než obvykle...vážně - moc krásnej, i když námětově nepřekvapující film :)

Sex ve městě (1998) (seriál)

Zjistila jsem že jsem vážně asi holka, protože jsem zkoukla všech šest sérií a klidně bych to dala znovu...občas tam jsou docela povzbudivý věci, když jste zrovna v nějaký divný situaci, řeknete si, že jste vlastně docela v pohodě a nic vám nechybí - je to takový "proemancipující" no...teda nechybí...krom peněz, kterými hlavní hrdinky opravdu oplývají :D holkám doporučuji :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

posledních 20 minut stálo za prd, bitva mrtvej, bitva živej, bitva mrtvej jinej...a o 19 let později už vůbec nekomentovat...kdybych na tom nebyla o půl noci v kouzelnické atmosféře kdy návštěvníci měli hůlky, snad bych hodnotila ještě míň, první část byla asi lepší

Muž, který sázel stromy (1987)

Odhodlanost, poselství, pocit štěstí, cena života...tohle mi to dává a je to neuvěřitelný.

Zlatý kompas (2007) odpad!

To se nedalo. Po hodině a půl se vám představí asi třístá postava, která opět nedává příběhu nic. Nudná a nesmyslná slátanina.

Bílá vrána (2008)

Na jednu stranu mi tenhle film uchvátil, na druhou mi z něj bylo úzko a špatně...

Šakalí léta (1993)

Tenhle film pro mě nemá žádnou patu ani hlavu, zachraňujou to snad je chytlavé muzikálové písničky, díky kterým je podle mě i film známý...