Lucy (2014)

Lucy nieje nič viac ako hlúposť,ktorá sa tvári nesmierne múdro a je navyše nudná. Priznám sa že som čakal viac či už z traileru alebo sľubného začiatku.

Já, padouch 2 (2013)

Pokračovanie je ešte vtipnejšie a akčnejšie a hlavne je tu viac mimoňov ktorý dotvárajú tú správnu zábavu.

Rambo: První krev (1982)

Nikdy nesúdte ľudí podľa toho ako vyzerajú, lebo neviete ako to dopadne. Stallone v skvelej akčnej dráme.

Já, padouch (2010)

A zrodili sa mimoňi! Čo je asi najväčšie pozitívum tohoto animaku. Inak solídna zábava.

Očista: Anarchie (2014)

Absolútne nič som od O.2 neočakával, dokonca som váhal či si ju vôbec pozrieť. No nakoniec som zistil že aj za málo peňazí a bez hviezd sa dá natočiť film ktorý je vcelku pozerateľný.

Železná srdce (2014)

Bez debaty je fury najakčnejším vojnovým filmom za posledné roky. Označenie najlepší za posledné roky , dajme tomu nakoľko sa ich až toľko v tomto žánru nenatáča.

Sex Tape (2014)

Komédie tohoto typu by som charakterizoval ako nudné a zúfalo nevtipné.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Nehodnotím, ale po pár náhodných zhliadnutí, mi tento sitkom prišiel trošku mimo.

Interstellar (2014)

Nolan nám pripravil ďalší skvelý filmový zážitok. Veľmi emotívne, vesmírne dobrodružstvo o ktorom sa bude ešte diskutovať, a prirovnávať ku kultovým sci--fi.

Zpátky do ringu (2013)

Príjemná sentimentálna komédia s výborným hereckým obsadením.