Annabelle (2014)

Annabelle je slabším odvarom svojho originálu z ktorého vzišla. I tak sú v nej dobré scény či miestami slušná atmosféra.

Raubíř Ralf (2012)

Super kto má rád hry ,i kto ich nemá. Kto hrá už roky, i ten kto hrá iba chvíľu musí uznať že Ralph je super retro a navyše dosť vtipná záležitosť.

Pryč od pece (2013)

Ďalšie celkom milé prekvapenie ,pre mňa neznámy film s bombastickým obsadením . Pochmurne ladená dráma ,priamočiara a drsná.

Špinavý prachy (2014)

Skvelá dráma z mafiánskeho prostredia. Kvalitne napísaná,zrežírovaná a zahraná. Nikdy neviete čo sa skrýva v človeku.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Mením pôvodne hodnotenie série bez Charlieho sú jedna veľká katastrofa a Walden je jedna z najtrápnejšich postáv v histórii sitcomu.

Hra (1997)

Fincher rozohral jednu z najlepších hier na filmovom plátne.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Rokmi overený príbeh/legenda v krásnom epickom podaní, hodné veľkofilmu tohoto typu i samotného Scotta

Hvězdná brána (1994)

Kvalitné sci-fi, ktoré spája úžasné cestovanie vesmírom, s večnou témou pyramíd a egyptskou civilizáciou.

Zmizelá (2014)

Zaujímavý film,super námet, trošku zvláštne spracovanie no tradičná Fincherova kvalita. No celkový dojem je u mňa niekde na polovici. A Stinson pre mňa navždy zostane Stinson a ťažko sa mi na neho pozerá v inej úlohe.