• Krátkometrážní

S tebou mě baví svět (1982)

Příjemná, rodinná komedie, která by však bez Václava Postráneckého byla jen průměrným českým filmem.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Z této komedie se dalo vytěžit mnohem, mnohem více. Pořád hledám smysl cestování do Afriky. Pokud to bylo kvůli těm pár záběrům, které jsme ve filmu viděli, tak mám chuť dát Odpad!. Na druhou stranu film nepostrádá několik vydařených vtípků (Jiří Langmajer zde hraje vážně perfektně dotěrného svůdníka a Bohumil Klepl je také fajnový) a navíc je zde nádherná Alžběta Stanková, díky kterým to nechám alespoň na těch dvou hvězdách.

Upírův pomocník (2009)

Skvělý nápad, zajímavé prostředí, ale...obrovská škoda, že ze začátku perfektně vypadajícího filmu se v průběhu děje stane obyčejná béčková záležitost, která vybočuje nad ostatními pouze díky Johnu C.Reillymu (a ani ten nepodává nějak obdivuhodný výkon). Závěrem sdělím to, že se nejedná o katastrofu. Pro volný čas je to celkem příjemný film, ale dalo se z něho vytěžit zatraceně více. Je to škoda. PS: Chris Massoglia je krajně nesympatický.

Tři mušketýři (2011)

Od tohoto filmu jsem už od traileru nečekal, že by mě nějakým způsobem dostal do kolen (jako se tomu stalo u Pirátů z Karibiku) a udělal jsem dobře. Přestože je film natočený podobným stylem, tak tomu, bohužel, chybí TO něco, co by z obyčejného filmu udělalo film velkolepý. Film vysloveně nezklame, neboť postavy jsou celkem sympatické, ale film bohužel není ani žádná vyslovená bomba.