Piraňa 3D (2010)

Ufff. Zbytecna vec. Nic navic, zadne prekvapeni, zadne zhnuseni, proste jen remeslo.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Zpocatku nechut. 1. dil dokoukan na 3. pokus. Pak uz zavislost koukat na dalsi i dalsi dil. Nicmene je tu jeden klicovy aspekt, ktery neumoznuje dat plny kotel. A tim je pocit "nenaplneni". Proste tomu vzdy kousek chybi (a neni to nadrzenost videt, kam se to posune, ale jestli to konecne prijde). A doposud neprislo. Cersei bych ale polozit na zada chtel i v jejich 150 letech.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Proste zivotni laska. Navzdy a forever. S Rimmerem bych chtel jet na rocni dovolenou, klidne i po naftovych vezich. PS. Ctu tady hlasky typu, ze se jedna o typicky britsky humor. Nesmysl. Je to tak mile, protoze je to humor mezigalakticky. PS2. Mam uz takovy navyk na cesky dabing, ze nikdy neusnu u zapnute TV, radia apod., ale vzdy jen u trpaslika. Zapnuty mobil u hlavy a odchazim do rise snu--> lepsi nez zavislost na piku nebo gemblu.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Narazi na sebe dve veci. Prvni=v dobe vzniku "napinava" koukana (pro 10leteho kluka). Druha=zvracenost scenare (neresim ted vubec podporu a obhajobu ideologie, ta je proste poplatna dobe). Emotivni vybuchy vsech postav, zejm. Colonela Brabce, jsou naprosto iracionalni a neverehodne. A tim padem naprosto nekoukatelne

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Proc 2**? Za nostalgii, protoze jsem na to koukal jako 10lety boy a byla to jedna z malych (dnes radoby) zabavnych TV akci. Dvorak je zde totalne bez jakekoliv autority a neni jediny duvod, aby si ziskal vas respekt, notabene sympatie. Hudba je tak udesna, ze az v clku vyvolava agresi. Jinak uspavaci, nerealisticke a dost casto trapno vyvolavajici.

Útěk z L.A. (1996)

Asi jsem na to koukal v nevhodny cas, i tak bych to ale neoznacil za super becko. Acko/becko, to je uplne jedno. Ten film je ale pitomy uz ve sve podstate, Kurt a Buscemi si z toho delaj prdel-vedi to a je jim to jedno. Nejhorsi je, ze ten film je zhola zbytecny-neni ani akcni ani komedialni ani scifi, proste takovy pelmel, ale vubec mi to nechutna. Hlaska of the day: "Pokud nedostanu helikopteru, znicim cele USA😂".

Obávaný bojovník (2006)

Zhola zbytecna cinska agitka, ktera ma uroven a kvalitu scenare pro ctenare 2. st. ZS. Jak namysleny cinsky Honza ke skromnosti prisel. Chabost scenare nemuze vynahradit ani sebelepsi wushu scena. Bida.

Tichá bolest (1990)

Strasne smutne. Desive. Alarmujici. Never more pls.

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007)

Par gramu veseleho tabaku, lahev skotske a 3 baleni trhacich kapesnicku. Me rano bolely brisaky tak, ze jsem musel vynechat fitko. Tohle jeste vstoupi do dejin, van Goghovi to taky trvalo🤣.

47 róninů (2013)

Behem filmu jsem uronil 47 slzicek. A to je bohuzel na 2* malo, tudiz davam jen jednu.