Zrůda (2003)

Zajimave. Vetsinu mnou 4 o *nych filmicku vidim 2x i vice, tady ale tu potrebu nemam🤔.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Zalezi na uhlu pohledu, ocekavani a jeho naplneni. Postupne jsem svoje ocekavani snizoval a vzal to tak, jak to autor zamyslel. Po3.se uz na to nikdy divat nebudu.

Zahraj to znovu, Same (1972)

Woody dokazal jen v nekolika scenarich udrzet vysoko nasazenou latku od zacatku do konce. Tady to nebylo.

Thor: Ragnarok (2017)

Vzdy, kdyz vidim podobne veledilo, kladu si jako prvni otazku, proc to vubec vzniklo. Je-li spravnou odpovedi, ze tento opus je urcen 10letym ulicnikum, pak to je jednoznacne za 5*. Jelikoz jsem uz jen ulicnik, znamkovat takto nemohu. Sci-fi dava smysl jen tehdy, ma-li (i jen) minimalni souvztaznost s realitou. Tady je to jako vymocit se na Sahare do pisku a ejhle, vznikla z toho ledova skluzavka. Cemuz lze mozna s jistou mirou silne manipulace v deseti letech jeste verit. Vlastne jsem to cele dosledoval s tim, ze mam evidentne spoustu casu i vzpominek na svou prvni dekadu zivota. Je to sracka.

Kabinet Dr. Honzáka (2020) (pořad) odpad!

Skoda, ze to nebezi live. Mohli bychom videt prvni moderatoruv exitus online. Humor uz tu po exitu ma davno. Dramaturga bych nechal postavit pred soud a s dobrym obhajcem by se za 5 let mohl dostat ven.

Atentát (2015) (seriál)

Kraus predvedcil o tom, ze by nikdy nemohl byt prezidentem (aniz bych mu podsouval, ze o to usiluje). Vagnerova ma obrovsky dar vyvolavat vuci sve osobe velke nesympatie (o tom, ze neni dobra herecka asi netreba polemizovat).

Zhasni a zemřeš (2016)

Husina chvilkami byla. Kdo si to pusti sam pred pulnoci, musi hvezdickovat😊

Králíček Jojo (2019)

1.tretina odvarek, 2.solidni, 3.nuda. Spousta filmu trpi neduhem nevyvazenosti, kdy si proste nedokazi udrzet nadstandard po celou dobu. Scarlettka tradicne naminkovata, ale proboha, za co by mela/y prijit nominace na Oscara!?? To by ta filmografie sla nepekne do kopru.

Očista: Volební rok (2016)

Az na po3.mi definitivne doslo, ze rejza sice ma jakys takys smysl pro akci, ale scenar smysl resit nema, bo ho neresil ani on😆. V ramci usinani lepsi do sebe cpat chemii.

Očista: Anarchie (2014)

Zkusil nekdo tomu mantakovi rict, at mu napise scenar k k tem jeho ptakovinam?