Erik Viking (1989)

Veľmi vtipná paródia vikingských mýtov. V tomto v podstate pythonovskom počine podľa mňa exceluje a jednoznačne všetkých prevyšuje kresťanský mních a všetko čo sa okolo neho deje.

Nezvratný osud 3 (2006)

Hlavná predstaviteľka mi liezla neskutočne na nervy. No ale ináč celkom slušný priemer s drsnými "nehodami".

V jako Vendeta (2005)

Dokonalá akcia, herci, kamera, hudba atď.

Battle Royale (2000)

Tak tento film som velmi dlho rozdýchaval. Japonci sú asi fakt najväčší magori na celej planéte menom Zem. No ale treba im uznať, že nápady majú geniálne.

Truman Show (1998)

Originálne ale hlavne bezchybné. Jasných 100%.

Hory mají oči (2006)

Brutálne, surové, skvelé. Prepadnutie karavanu bolo fakt psycho. Takémuto hororu hovorím masaker!!!

Starsky & Hutch (2004)

Pre mňa veľké prekvapenie. Humor na úrovni a sympatické postavy (aj tie záporné).

Scary Movie 4 (2006)

Je až dych zarážajúce, s akou stupidnosťou dokážu americký tvorcovia tohto typu komédií podávať "vtipné situácie". No ale tiež je pravda že som sa nenudil a občas aj zasmial

Lost Highway (1997)

No....skôr 4 a 1/2*. Predsa len som sa v istých momentoch filmu pristihol pri tom, že sa trošičku nudím. No ale celkovo je to fantastické. Hlavne telefonát do vlastného bytu je jedna z najoriginálnejších a najfascinujúcejších filmových scénok aké som kedy videl.

Underground (1995)

Kusturicov neopakovateľný humor a sila príbehu. Navyše sa mi strašne páči ich jazyk a hlavne nadávky:) Jebem ti pičku materinu!!! a podobne