Mrtvý muž (1995)

Jarmusch to skrátka vie, nech by natočil film aj o...........hocičom. Famózni Johnny Depp a Iggy Pop. Taktiež hudba Neila Younga je mi blízka.

Ed Wood (1994)

Veľmi milo podaný príbeh Tima Burtona, Eda D. Wooda jr. by som chcel spoznať.Johnny je skrátka klasa.

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Vizuálna stránka úžasná ale v deji som sa strácal viac ako v jednotke. A tých citátov bolo na môj vkus priveľa.

Ghost in the Shell (1995)

Síce som to extrémne nepochopil ale musím dať 5*, pretože atmosféra a hudba sú úchvatné.

Igby (2002)

Vtipné a smutné zároveň, len Igbyho hlášky na jeho vek mi pripadali až príliš "zrelé". Jeff Goldblum v najlepšej úlohe v akej som ho videl.

Tři barvy: Modrá (1993)

Nie som žiadny fanúšik filharmónie ale v tomto filme ma hudba uchvátila asi ako ešte v žiadnom inom. 4a pol*

Tři barvy: Bílá (1994)

Zo všetkých troch častí najslabší zážitok. Tak ako ma v modrej uchvátila vynikajúca hudba a Juliette a v červenej obraz a Irene, biela nijako extrémne nevyčnieva. Ale stale nadpriemerny film. 3 a pol*

Tři barvy: Červená (1994)

Jednoznačne najpôsobivejší film trikolóry. Záver bol neuveriteľne dojemný.

Stalker (1979)

Skvelé, hlavne tie exteriéry by sa asi nikde inde okrem Ruska nenašli. Predsa ale mi k plnému hodnoteniu niečo chýbalo.