'Star Wars': A Musical Journey (2005) (TV film)

Nejúžasnější hudba od Johna Williamse provázená Ian McDiarmidem (kancléřem Palpatinem) přes celou ságu geniálně vytvořených STAR WARS

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Nejjednoduhší, ale při tom nejklasičtější díl celé ságy. Je to také jediný díl, ve kterém se nevyskytuje císař. Postupné seznamení s postavami staré trilogie přijemně uvozuje další dva díly staré trilogie. Polovina filmů by snad ani nemohla existovat bez SW. Protože v té době způsobil totální filmovou revoluci, jak v tricích nebo zvuku.

Nezvaný host (1994)

Přijemná svěží komedie o tom jak se dá dokonce spřátelit se zločincem a zároveň si spravit vztahy v rodině. I když se téměř celý děj odehrává v jednom domě, tak je zde pár krásných scén, jako je například u vánoční věčeře.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Když pět hvězdiček nestačí... III. díl ságy je nádherným zakončením na které jsem se netrpělivě těšil a vychutnával každou fotografii z natáčení. Je zde pěkně vidět, že každá postava se zde ukáže ve svém pravém světle. A Anakinův přechod na temnou stranu?? No, úžasný!!! Takže až na přetechnizovaného R2 a ukecané droidy bych to doporučil i odpůrcům celé ságy.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Scény na Corusantu mi přišly téměř jako parodie, ale během filmu se děj zase pořádně rozjelna pravou StarWarsáckou frekvenci. Začínají se objevovat i temné Anakinovi vlastnosti. Klonovači a bitva na Geonosis je parádní dílo Lucase a ILM. Jako fanda dávám opět plný počet.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Vidět dětství budoucího lorda Vadera a prostě počátky všech patálií. Nezapomenutelné akční scény a hlášky lorda Sidiuse (Královna Amidala je mladá a naivní)>> no dávám plný počet.

Transformers (2007)

Všechno moc dobře zpracované. Nenudil jsem se ani chvilku>je vidět, že ILM se zase činila jak jen mohla. Jen nechápu kam se pak vytratila postava blonďaté analytičky, která odhalila se svým kamarádem ten signál.

Titanic (1997)

Až napodesáté podívání plné hodnocení!! Film ve kterém nic nechybí, efekty od ILM, zvuk od Skywalker sound a taky příběh, který rozbrečí i kameny... 11 oscarů si myslím, že obdržel zasloužile!! Tehdy na tom v kině byl snad každý...

Jsi můj život (2006) (seriál)

Dá se u toho snídat a smát, ale jinak nevybočuje z klasického stylu argentýnských telenovel.