Deeper (2010)

Nezabudni si po tomto filme pustit pokracovanie tejto neuveritelne krasnej serie Further

Further (2011)

Krasny film o snowbaordingu pri ktorom som nezail ani jednu minutku aby mi nebehal mraz po chrbte. Filmu ukazuje tento nadherny sport z trocha inej stranky ako ho pozname. Ziadne skutre, helikoptery ci kabinky, na vchol sa slape a miestami dokonca lezie. Nadherne zabery, neskutocny freeride a skvela hudba len doplnaju nadherny zazitok z pozerania. Film je pokracovanim krasnej serie Deeper takze si nenechajte ujst ani tento :)

Love (2011)

Urcite by som tomu filmu mal co vytknut no na slovenske pomery je to fakt dobry film.. Jeden z mala nasich filmov ktory sa aspon trochu priblizil ceskej filmovej scene.. Dalsi z nich bol samozrejme http://www.csfd.cz/film/235343-polocas-rozpadu/

Naprostá sebedůvěra (2012)

Strasna sracka.. Varujem vas do predu aby ste zbytocne nestracali cas.. Zivot je kratky mrhat ho na taketo filmy :) "ja som marinak", "ja som zo specialnych jednotie" co k tomu viac dodat :D

London (2005)

Tento film vo mne vyvolal celkom silne pocity pri uplne jednoduchom scenary.. Urcite sa to oplati pozriet, no Jasom Statham sa mi tam vobec nehodil.. Su herci ktorym sa proste taketo ulohy nehodia a on je jeden z nich..

Aréna (2011)

Nechapem co tam robi Samuel L. Jackson, mal som ho za dobreho herca.

Mezi vlky (2011)

Dost som sa nudil a pritom je to moj oblubeny zaner. No neviem kde sa stala chyba.

Medvěd (1988)

Nadherny film. Cudujem sa len, ze som sa k nemu dostal az teraz. Zaujimalo by ma ako ho nakrucali. su tam krasne zabery.

Grizzly Man (2005)

Je mi ho luto, no za svoju smrt si mohol sam. Najhorsie na tom je ale to, ze moze aj za smrt svojej priatelky.

Pearl Jam Twenty (2011)

Vo filme sa mi hrozne pacilo ako tam vykresluju Seatlesku hudobnu scenu. Velmi silne prepojenie medzi kapelkami co vidno aj na projekte Temple of Dogs. Toto je ako povinna literatura pre kazdeho milovnika Pear Jam. Dufam ze sa mi ich este podari uvidiet na zivo. Predsa uz niesu najmladsi. :)