Foo Fighters: Back and Forth (2011)

Takto nejak sa maju tocit dokumenty o kapelach :) Urcite si treba pozriet aj Twenty o kapelke Pearl Jam. No kto videl tento film, urcite mu ten druhy predstavovat netreba.

Surfařka (2011)

Skodo dobry film, silny pribeh, pekne zabery, skoda len ze to bolo natocene ako rozpravka na dobru noc. Vacsina americkych filmov je tak dosrata. Tesil som sa ze to bude nieco ako 127 hodin ale to by nemohlo byt tak detinsky natocene. Nevedel som sa cez to prekusnut.

Věc: Počátek (2011)

Celkom fajn film, sice som cakal troska viac no nemozem povedat ze som sa pri nom nebavil. Koniec celkom potesil, som si zapominal na staru dobru klasiku. Vec 1982

Green Lantern (2011)

Je mi luto ze som pri tom stracal cas ktory som mohol aj lepsie vyuzit, este ze som ho pred koncom vypol a ziskal aspon cennych 20 minut zivota. Na smrtelnej posteli si na to urcite spomeniem :D. Uplne zbytocny film. Vyhodene peniaze.

Poslední skaut (1991)

"Tvoja matka je taka tucna, ze ked som ju chcel minule osukat, musel som ju vyvalat v muke aby som videl kde je vlhka."

Kurs sebeovládání (2003)

Strasne obycajny film, typicky stastny americky koniec ktory asi kazdy cakal. Nic mi nepriniesol no zase ani som nelutoval ze som pri nom stratil cas takze 3 hviezdicky aspon :)

Zrození Planety opic (2011)

Vynikajuci film, od zaciatku do konca som nemohol otrhnut oci z platna. Pacili sa mi aj drobne prepojenia s jednickou. Perfetkne spracovane. Doporucujem. U mna jednoznacne 5*.

Vanilkové nebe (2001)

Ak chcete vydiet ako sa daju spojit zanre ako drama, triller, scifi, romantika do jedneho filmu tak odporucam Vanilla Sky. Ide sice o remake filmu Abre Los Ojos rezisera Alejandra Amenábara v ktorom si tak isto zahrala hlavnu rolu Penelope Cruz, ale mna zaujal mozno este viac ako povodny.

Kult hákového kříže (1998)

Tento film by sa mal povinne pustat na zakladnych skolach. Neviem si predstavit lepsiu natocenu dramu o neonacizme. American History X zaujmu kazdeho. Skvely scenar, skvele herecke vykony radi tento film medzi najlepsie snimky co som videl.

Desperado (1995)

Jedinecny mix westernu, akcie a typickych hlasok. U mna tento film definoval Rodriguezov zaner. Neni divu ze tymto filmov ho dostal do holywoodu. Ako zaujimovost - Desperado je holywoodska verzia Rodriguezovej prvotiny El Mariachi. Povodny herec sa objavi na konci filmu :)