Zhan lang chuan shuo (1997)

Mám docela rozpačité pocity...pro fanoušky jistě skvělá podívaná, ale pro ostatní? A k čemu ty nepřirozeně zrychlené záběry, probůh... Takový horší průměr pro mě.

Kick-Ass (2010)

Bonus za to, že mě dokázal překvapit :)

Lexx (1997) (seriál)

Místy někdy neskutečně zvrhlé, úchylné, odporující biologický i fyzikálním zákonům, ale celkově zajímavé a zábavné. Když dávali Lexxe kdysi na Primě (myslím), strašně mě bavil, ale vysílací doba příšerná...ze zvědavosti jsem ho musela shlédnout znovu. Už mi tak dobrý nepřipadá, ale postupně jsem mu začala přicházet opět na chuť. :)

Dogma (1999)

Nejspokojenější jsem s filmem, díky kterému mám nad čím přemýšlet. Tento film je jeden z nich, i když je velkou nadsázkou a snad nikdo ho nemůže brát vážně. Inteligentním způsobem převrací Bibli a bere dogmata z jiného pohledu, jak by v podstatě taky mohly být...jak napsal Cival - nadprůměrná komedie, na kterou se moc ráda podívám znovu a to se mi téměř nestává :)

The Search for John Gissing (2001)

Myslím, že vcelku povedená komedie. Sice např. závěr slabší, ale jinak jsem se u filmu takhle už dlouho nepobavila a nesmála. Alan Rickman jako záškodník, kterému se jeho falešná hra na čas začne vracet, dokud se s protivníkem nespojí. Jejich "boje" stojí za podívanou. :)

Lednový muž (1989)

Komediální mi přišel snad jen závěr. Škoda, že Alan Rickman nedostal více prostoru...

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Jako upoutávka k filmu, která má nabudit je to parádní. Ještě to filmové pokračování to chce, i když příběh převedený do reálného světa mi jde mírně proti srsti. Na pohled výtečné. Trošku by mě zajímalo kolik má Sub Zero bratrů, ale nevadí - mám tuhle postavu ráda :)

Beowulf (1999)

Před lety, ještě jako dítě, jsem si tenhle film krásně užila a budu ho mít proto ráda i dál. Kdybych ho viděla dnes poprvé, tak by mi tak zajímavý asi nepřišel, ale z nostalgie čtyři **** :)

Cizinec (2010)

Dle mého názoru běžný průměrný film, jako většina v dnešní době. Na "dívatelnosti" mu přidávají spíše známé tváře, i když já bych se tu bez Angeliny Jolie ráda obešla - občas mi tam nesedla, ale je to jen můj názor. :) Co mi ale už od začátku filmu silně vadilo, byli dočista nenápadní policisté (Vím, je to jen film, ale i ve filmu by se mohli více snažit).