Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Díly s Justinem Bieberem (či jak se to píše) a Bradley Cooperem jsou naprosto geniální... Je to slušná zábava, ale není to pro každého. Hlavně to nebrat vážně

Podfukáři (2013)

Oni normálně oškubali Alfréda Pennywortha. No, jsem zvědavej, co by tomu řekl Batman :-). No, v celku průměr - neurazilo×neohromilo. Na téma kouzla a iluze už jsem viděl i lepší snímky...

Insidious 2 (2013)

A zase nic. Po Conjuringu jsem doufal, že se budu bát alespoň u pokračování Insidious. Na začátku filmu jsem se zděšením zjistil, že už si ani prakticky nepamatuji, o co v tomhle snímku jde. Dodíval jsem to a bez jakýchkoliv známek strachu opouštěl domov směr hospoda...

Gravitace (2013)

Nedokáži a ani si nechci představit tu bezmoc. Nedávno jsem se ztratil ve městě a byl jsem velice vyveden z míry (bůh žehnej chytrým telefonům s navigací). A řítit se vesmírem nevědíc kam? No, pane jo. Škoda, že poslední dobou nestíhám návštěvy kin, tohle mohlo být ve 3D opravdu skvělé, ale užil jsem si to i na mnohonásobně menší obrazovce doma.

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Zvláštní, ještě před deseti lety bych se na tento film nepodíval už jen proto, že mu zkrátka "vytekly barvičky". Teď ale musím uznat, že je to krásný film. Viděno několikrát a vždy s chutí.

Dospělost (2008)

Pro mě (asi jako jednoho z mála) lepší záležitost než Kidulthood. Názor na hlavní postavu se po shlédnutí změnil o sto osmdesát stupňů (což je na druhou stranu docela smutné :-) ).

Kidulthood (2006)

Bavilo. Sice je to občas, myslím si, silně přehnané (nedokáži si představit sám sebe v některých situacích, když mi bylo patnáct), ale film je to slušnej. A ačkoliv nejsem fanoušek HIP HOPu, tak musím říct, že soundtrack se mi moc líbil a dokonale se tam hodí.

Kouzelníci (2013)

Ale jo..., chtěl jsem film, u něhož absolutně vypnu a budu se jen dívat a přesně tak to taky šlo. Trefování se do toho tragéda Crise Angela jsem si užíval plnými doušky. Snad se na to podívá i on a všichni jeho fanoušci, kteří mu ty nesmysly baští a všichni dohromady si uvědomí, jak směšní jsou. Je tam pár dobrejch fórů, u ničeho jsem se vysloveně netrhal smíchy, ale zábava ušla.