Bullet Train (2022)

Vtipný, akční, prostě jen ve vlaku ale dobrý. Jen ta Sandra na konci s dvěma tuny sajrajtu na xichtě, tak to si mohly tvůrci odpustit, nebo jí nechat více na přírodno.

KIMI (2022) odpad!

Reklama na globální podvod jménem covid, reklama na náhubky, reklama na Apple, příprava na budoucí online svět, větší zkurveninu jsem dlouho neviděl. Jediná dobrá scénka byla, když afroameričan ze zadu hobloval tu modrou hlavu.

Moonfall (2022)

Tohle ve filmové scéně chybělo, natočit zemskou katastrofu a zároveň vesmírnou parádu. Sice ten měsíc je zbytečné scifi, ale i tak bombice film.

(Ne)dvojčata (2022)

Dal bych o hvězdu víc, kdyby to mělo normální konec.

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál)

Začátek pěkný, než to od druhého dílu začne být víc flasback než příběh o katastrofě a přežití v divočině. Takže dvě minuty se to odehrává o jejím podělaném životě a pět vteřin hlavní příběh a tak stále dokola až do spoceného konce. Jedna hvězda za pěknou mexičanku v hlavní roli.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

No jo, už to nebude jak dřív ty dobré horrory. Čím novější, tím větší sračka. Efekty a detaily novodobé doby to nevylepší. A to obsazení, to bych zvracel.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Za mě teda slušně povedené pokračování. Nejlepší na filmu je to, že se povedlo po třiceti letech zachovat obsazení a že se to pro změnu odehrálo v Africe.

Mortal Kombat (2021)

Nemohu si pomoct ale na 21 století bída o proti Mortalu z roku 95. Herci a veškerá podoba postav ze hry byla lepší, podobnějsí i více sympatický herci.

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

To teda sorry, ale 80% filmu se odehrává ve tmě a do toho tam hrají Afroameričani. Takže z celého filmu sem viděl velký černý hovno.