Želvy Ninja (2014)

Je to stylové a cool a děcka z toho budou jistě urvaný, ale mi tomu chybí vtip a prostě čekal jsem o něco více. A ten vtip kerého je něják málo tomu opravdu chybí a to ani nevykompenzuje naprosto úžasné technické zpracování. ( 26.10.14/MAC )

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Viděl jsem sice jen pár dílů, takže nemám moc co mluvit, ale za těch pár dílů mě to ještě nesttihlo chytnout. Má to nějáký pomalý spád a nápad umístit pohádkový svět do toho našeho se mi tu něják moc nezamlouvá a to obvykle mám filmy tohoto stylu rád. ( 6.10.14 až ... )

Hercules (2014)

Čekal jsem čirý průměr a překvapuje mě co může z průměru vzejít. A ikdyž je to průměrné dokáže zabavit po celou dobu a je i vtipný. A Dwaynovi tato role opravdu sedla. Je to prostě taková oddychovka na večer. ( 25.14/MAC )

Než si pro nás přijde (2007)

No musím říct že to bylo skvělé, jenomže já takové to spojení komedie a smutku moc nemám rád. Ikdyž je to podáno tak dobře jako tady. A Morgan Freeman a Jack Nicholson se toho opravdu krásně ujali, ale nebylo to nic pro mě. ( 24.10.14/MAC )

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

V podstatě stéjně dobré jak jednična, ale něco málo tomu chybí alespon že má navíc kvalitnější technické zpracování, které se podle mě od minule zlepšilo. ( 23.10.14/MAC )

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Oddychovka jak řemen. Krátká, jednoduchá a na nic si nehraje. A v tom bylo to kouzlo. Ale ikdyž je to taková skvělá oddychovka, mněla podle mě navíc a ten námět šel rozvinout. ( 23.10.14/MAC )

Bod zlomu (1991)

Naprosto skvěle odvedená kriminálka a až divně průměrná. Chci říct je to vynikající, jenomže nemá v sobě něco osobnějšího a nebo originálního. Je to škoda. ( 21.10.14/MAC )

Transformers: Zánik (2014)

I po čtvrté mě Transformeři překvapují. Ano je to pořád to samé, ale to je právě ono. Nechcete vidět mlátící se roboty a jen tak vybuchující objekty kde se podíváte? Vždyt u toho se musí každý člověk, který umí vypnout mozek bavit. Prvně jsem teda měl o tento díl obavy kvůli nasazení Marka Wahlberga, ale nakonec se do tohoto konceptu hodil a příjemně mě překvapil. ( 21.10.14/MAC ) ( 21.4.18/TV )

Ozvěny mrtvých (1999)

Prvních pár desítek minut to byl film s krásnou hororovou atmosférou a i atraktivním příběhem, ale pak každou další minutu svou latku snižoval a snižoval. ( 20.10.14/MAC )

Chraň nás od zlého (2014)

Ze začátku opravdu báječný horor s jedinečnou atmosférou, která se udržovala po celou svou délku, ale postupem času ta hororovost vymizela a příběh nebyl nikterak zajímavý. Takže jsem se dvě hodiny díval na relativně nudný příběh s jedinečnou hororovou atmosférou. Trochu se ty dvě věci bijou nemyslíte? ( 19.10.14/MAC )