Cesta do zatracení (2002)

Samozdřejmně tomu nemůžu odepřít faktory jako technické zpracování, herecké výkony nebo prostředí a atmosféra, jenomže taky tomu nemůžu odepřít to že jsem se nebavil, ale nebavil jsem se tím úplně nudným způsobem jen takovým jiným způsobem. Takovým způsobem že jsem se sice nebavil, ale bylo se na co po technické stránce na co koukat. ( 6.9.14/MAC )

V Bruggách (2008)

Mám ​rád černé komedie a navíc když to někdo umí pořádně uchopit a naladit to na takovou správnou depresivní linku, je to pořádná zábava a překvapivě, ač je to komedie má to svůj promyšlený příběh, scénář postavy nebo děj. ​​( 31.8.14/MAC )

Space Jam (1996)

Je to blbůstka, ale miloučká a krásně barevná, která ​​​​​nemá moc čím okouzlit, ale zkrátka je to milé.​​​ ( 30.8.14/MAC )

Sousedi (2014)

Nechápu jak se to někomu nemůže líbit. Je fakt že je to v základu tupé, ale uvnitř je to vtipné a i obdivuhodně chytré a Zac Efron společně s Rogenem se hezky doplnovali a tvořili hezkou dvojku, no trochu nenávistnou, ale navzájem jim to fungovalo. ( 29.8.14/MAC )

Modrý blesk (1999)

Další průměrná neprůměrná komedie Martina Lawrence a musím říct pořád mě dokáže bavit. A tato komedie narozdíl od ostatních má svou logiku a děj na který by mohla kdejaká komedie závidět. ( 26.8.14/MAC )

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Není to špatné, ale ve srovnáním se součastným TBBT je to jen slabší odvar a především laciný. Ještě že se nakonec použila verze kterou vidáme na obrazovkách dodnes.Navíc Sheldon a sex to mi nejde dohromady ještě k tomu Sheldon s úchylkou na velké zadky, a vůbec celkově mi to k TBBT nejde dohromady, zakrývá to totiž jeho podstatu. ( 26.8.14/MAC )

Nejhorší obavy (2002)

Film průměrný každým coulem, ale v dobrém slova smyslu. Je sice po většině stránek průměny, ale ne tím způsobem že by se člověk nudil, prostě nenudí jenže mu něco schází. A Ben Affleck kterého obvykle nemám rád, je v tomto filmu bravůrní. ( 26.8.14/MAC )

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Komedie typu Scary Movie nebo Rrrr, ale bohůžel narozdíl od zmíněných filmů to tak dobře nefunguje. Zábavné to samozdřejmně je, jenomže ne dostatečně. Je to opravdu škoda a taky toho že se na těch mimozemských příšerách více nezapracovalo, protože vypadají dost lacině. ( 24.8.14/MAC )

Láska nebeská (2003)

Láska nebeská mi příjde spíš jako takový prototyp průměrné romantické komedi. Má romantiku nějáký ten příběh a koneckonců i tu komedii, ale celkové to něják nevypadá. Propojení příběhů zde fungovalo, jenomže nepřišlo mi něják sympatické nebo odůvodněné. Bylo tam jen kvůli okořenění. ( 28.8.14/MAC )

Michael Clayton (2007)

No mělo to v sobě nějáký ten potenciál, dokonce i George Clooney se mi zde zalíbil, ale dopadlo to opět do průměru. Alespon že od ostatních průměrných filmů ze soudního prostředí není nezávižný a všední. ( 21.8.14/MAC )