Dredd (2012)

Nic jsem nečekal a o to větší to bylo překvapení :) Několikrát během filmu jsem si vzpomněl na Cyberpunk 2077

Hra o trůny (2011) (seriál)

Výborný seriál podle výborné knihy. Nicméně si nedopustím malé rýpnutí. Nepřestávám se divit nad překlady originálních názvů. Game of thrones by se mělo překládat jako Hra trůnů. Dávalo by to i větší smysl.

5 Days of War (2011)

Celkem dlouho jsem přemýšlel co sem napsat. Pravdou je, že po shlédnutí celého filmu jsem deset minut seděl a koukal. Velmi silný emocionální zážitek, který doporučuji všem.

Lidice (2011)

Na české poměry dobrý film s vynikajícím Karlem Rodenem. Nic méně mi není jasná jedna věc. Na konci filmu Karel Roden kupuje u řidiče autobusu lístek do Lidic, přitom řidič musí vědět, že Lidice už neexistují. Tak proč mu to neřekne?

Bathory (2008) odpad!

Bohužel jsem byl nucen toto "veledílo" shlédnout v kině. Film rozdělený na tři části, kdy v první jsem se snažil ještě dávat pozor a pochopit o co jde. V druhé "schizofrenní" části se mi z toho udělalo špatně a ve třetí části jsem se modlil aby To už skončilo. Suma sumárum dvě hodiny ztraceného života