Panelák (2008) (seriál)

Možno prvý rok som to večer pozeral, ak som nemal čo na robote. Dalo sa na to dívať. Potom som prišiel na to, že to nikam nevedie, je to stále o tom istom a nič to do môjho života neprinesie. Myslím že to sledujú hlavne starší pracujúci ľudia, ktorý po príchode z roboty nechcú nič iné, iba sadnúť do svojho obľúbeného kresla určitým spôsobom relaxovať.

Sin City - město hříchu (2005)

bavil som sa slušne, aj keď sa tam našli nudnejšie momenty. niektorí tu píšu že im liezli na nervy neustále monológy postáv. mne sa zas náhodou páčili. som zvedavý na dvojku

Útěk ze Sibiře (2010)

ani reklamy v telke ma neodradili dopozerať tento film. no čakal som od neho trošku viac ako len neustály pochod krajinou. nenašiel som žiadnu postavu s ktorou by som cítil a koniec som tiež prijal vlažne.

Příběh rytíře (2001)

Dnes som to videl asi po piaty krát a užíval som si ho stale rovnako (možno aj viac). Veľmi milý a príjemný film.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

takmer dokonalý seriál, ktorý sa dá pozerať znovu a znovu

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

milý a vtipný seriál, ktorým som si krátil čas v prváku na výške.

District 9 (2009)

Tak tento film je lahôdka.

Mrtvá a živá (1940)

Najprv som dal štyri hviezdy, neskôr znížil na tri. Knihu som čítal, bola fajn, ale film vo mne nezanechal výraznejšiu stopu. Určite však stojí za pozretie. Hitchcock je Hichcock

Bídníci (2012)

mám rád muzikály, či už filmové, alebo divadelné.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

čakal som niečo horšie, ale fajn som sa bavil. Možno aj preto, že som to videl na veľkom plátne (no nie v kine)