kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 31.3.2017  15:07
    Hluboko (2012)

Ja tomu verím, že to bolo podľa skutočnej udalosti, lebo takúto nudu asi ťažko vymyslieť. Pochybujem, že sa to v poslednej tretine filmu nejako zázračne zmenilo, lebo to by sa mi len ťažko dopozeralo. Inač neviem čo to tam mali za osvetľovačov, ale značnú časť filmu som prd videl. Amaterizmus!

• 22.3.2017  13:58

Komentár je plný spoilerov! Nezmyselné počínanie postav ako prenasledovanie lupičov, čo zastrelili dvoch ľudí civilistami, ktorých ani na opätovné prenasledovanie neodradila streľba do ich áut zo samopalu, alebo čo to bolo a risk vlastného života tu a tam by som aj prepáčil, ale to, že si policajti sami od seba určia kde prespia a potom polovičku dňa sedia na terase, popíjajú pivko a nič nerobia, akože sú v práci je divné. Taktiež si nemyslím, že policajt bude so sebou vláčiť náhodného civilistu s ostrelovačkou do akcie, kde ide niekoho odstreliť a to ešte aj s jeho ostrelovačkou, čo ani nevie či mu patrí a s kadiaľ hu ma. Práve preto je tunajších 75% trošku dosť prehnaných. Ja som musel trošku prižmúriť aspoň jedno očko, aby som dal 3*. No čo už. To sú tí tunajší filmoví odborníci, čo jednému filmu vytknú zanedbateľný detail a uberú aj dve hviezdičky a u iného filmu im nevadí deravý scenár ako ementál.

• 16.3.2017  14:58
    Oddíl jedna (1979)

Film je starý, čo je jediná poľahčujúca okolnosť. Miestami je to trápne, miestami amatérske a miestami asi ako vtipy o Chuckovi Norrisovi, čiže otrepané. Videl som to medzi rokmi 1989-1991pred nástupom VHS u nás a pamätal som si len meno Logan z toho filmu. Myslím si, že som to videl pod názvom Loganová sila, ale vtedy to bol dobrý film do hlavného vysielacieho času, lebo teraz mi to prišlo biedne až tak, že by to ani podradná Markíza nevysielala na tých bočných TV ako WAU, Doma, kde vysielajú len hnoj pre nechcem písať akých ľudí, aby som neurážal.

• 14.3.2017  18:54

Dobré kulisy a efekty nerobia film s dobrým dejom a logikou!

• 14.3.2017  08:04
    Příchozí (2016)

Trošku matúca pointa, ktorú nie všetci pochopia, alebo si ju vysvetlí každý po svojom. To je ten žáner mysteriózny, ktorý až tak nemusím. Mne v tom filme niečo ešte chýbalo, aby prekročil prach priemernosti. Každopádne takéto filmy mám celkom rád a tešil som sa. Možno trošku veľké očakávanie pokazilo dojem, ale ako som písal niečo mi tam ešte chýbalo.

• 4.3.2017  20:29

Občasne pozitívne záblesky nerobia dobrý film. Logika bola ešte horšia ako som čakal a k tomu tie do oči bijúce filmové chyby. Bieda za 2*.

• 28.2.2017  14:19

Niečo medzi 2* a 3*. Polovička filmu je skoro zbytočná, ale musela byť, ináč by ten film netrval ani hodinu s titulkami. Toto je skôr hodné ako diel seriálu, ktorého jedna epizóda trvá približne 45 minút. Zbytok je len ako také zoznamovanie s postavami, ktoré je nezáživne a vlastne ich ani nevyprofilujú, aj keď na to majú viac než dosť času. Ak by som si pustil film od 30 minúty, tak by som vlastne skoro o nič neprišiel, lebo by sa dali pohodlne zmestiť do 5 minút. Dúfam, že už nebudú vymýšľať s ďalším pokračovaním, ktoré by evidentne bola len ďalšia kópia deja s inými hercami a hlavne bez prekvapenia. To by museli trošku navýšiť rozpočet a použiť väčší záber hercov a prepracovať dej.

• 28.2.2017  12:07
    Smyčka (2016)

Celkom spokojnosť a prevláda pozitívum. Maďarských filmov sa moc k nám nedostáva a podľa tohto možno usúdiť, že je to škoda. Zbytočne sme zahltení americkým brakom a to len preto, že je to z USA a množstvo dobrých filmov je v našich končinách neznámych a pri tom majú čo ponúknuť.

• 28.2.2017  08:10

Slabé 3*. Je tam pár pasáži, ktoré ma zaujali a zabavili, ale inač je to film na ktorý rýchlo zabudnem, lebo ničím nevyniká a ešte aj zrejme propaguje hnusné fajčenie.

• 26.2.2017  20:47

Výborná konina plná skvelých efektov. Ešte ta prvá polhodina ušla pokiaľ sa nevybúrili s tými efektami.

• 11.2.2017  12:52

Niektoré scénky boli ako keby na rýchlo. Myslím tie bojové ako napríklad finálna bitka, kde komparz vypadal ako na prechádzkovej jazde na koni. Vôbec to nepôsobilo ako bitka kde umierajú ľudia a ide o život, ale ako zábavná jazda na poníkoch pri kolotočoch. Taktiež mi prišlo, že toho komparzu mali poskromne a niektorí museli zomrieť viackrát. Trápne pôsobili aj prestrelky, kde desiatky borcov pálili a po minúte nikto ešte neležal na zemi a všetci si cválali na koníkoch. Táto série filmov ma hlavne problém v tom, že sa porovnáva s Mayovkami, kde hrali Brosman a Barker. Tam tie bojové scénky vypadali lepšie a je to staré viac ako polstoročie. Na čo točiť niečo, čo bolo natočené, keď sa to nevyrovná ani verzii, ktorá bola skoro čiernobiela?

• 9.2.2017  14:23
    Inferno (2016)

Ak zbadám, že vo filme hrá Tom Hanks, tak to beriem takmer istú zaručenú kvalitu, ale tentokrát som si položil otázku, prečo zobral rolu v takejto nezmyselnej kravine. Začalo to zaujímavo, ale výsledok je skôr sklamanie. Ak niekto niečo chce spraviť, na čo by to robil tak komplikovane?

• 29.1.2017  15:05

Bolo to evidentne slabšie ako prvý diel. Slabé 3*. Po prvom diely som hneď išiel sťahovať druhý až som sa tešil, ale po tomto sa mi ani moc do tretieho nechce.

• 27.1.2017  21:19

To iste ako jednotka akurát ešte o špetku trápnejšie.

• 27.1.2017  17:21

Film, kde sa nepriamo propaguje fajčenie a na ženské postavy sa asi schválne vyberali nie moc atraktívne ženy, z ktorých po nalíčení ako tak jedna ušla. Na jedno pozretie to ušlo. Ten kto vyberal hudbu do filmu a tie hrozné songy nepatrí medzi živých. Taktiež to tvorcovia moc nedomysleli ku koncu s logikou (myslím s tou zámenou osobnosti).

• 26.1.2017  09:45

Excelentná chochotina. Cez dve hodiny života obetovať tejto chochotine nemienim. Ono by sa to dalo dopozerať, ale keď to stojí za prd, tak načo plytvať časom.

• 25.1.2017  12:12

Fakt musím prižmúriť oči, aby som dal 3*. Nablblé ako klasický americký film. Ta propaganda, kde sa teroristická organizácia CIA vykresľuje ako spasiteľská organizácia je už v posledných rokoch viac než okatá.

• 24.1.2017  10:22

Ako malý som to videl viackrát, ale za ostatných 15-20 rokov ani raz. Nostalgia bola silná a zháňal som to s dabingom na nete už pár rokov. Pošťastilo sa aspoň v CZ daningu, aj keď ako malý som to videl na STV po slovensky. Samozrejme sa tam nájdu logické nedostatky, ale je to pre deti a ako dieťa som tie nedostatky isto nevnímal.

• 21.1.2017  19:42
    Mizerové II (2003)

Jednotka nebola žiadna sláva, ale toto bolo už zlé. Na svoje si prídu len tí, čo majú radi naháňačky autičiek a nepriehľadne strieľačky. Skoro dva a pol hodinový film a ja som nevydržal ani jednu hodinu.

• 21.1.2017  10:54
    Mizerové (1995)

Bolo to na 3* a miestami som sa zabavil. Žiaľ film po dejovej stránke bol tak slabý, že ma to nebavilo dopozerať a bolo mi jedno ako to skončí. Dopozeral, alebo skôr som to dopočúval pri práci na notebooku. Posledných 20-30 minút bola fakt príšerná nuda.

• 18.1.2017  09:42
    Deadpool (2016)

Pre deti dobré, ale nevhodné. Ináč je to debilné a trápne. Žáner komédia sa u filmov z USA píše vždy vtedy, keď sa vo filme chovajú postavy ako idioti? Ja som to asi nepochopil a je to úžasný film s mentálne pokročilým humorom. Podľa tunajšieho hodnotenia ide o jednu z najlepších komédií za posledných pár rokov a môj subjektívny komentár je hlúpy, lebo sa neviem zabaviť na niečom tak prepracovanom. Tie efekty a násilie sú proste lepšie ako len 81%....Dopisujem do komentára: Ešte dobre, že som si dodatočne prečítal tie komentáre užívateľov, čo dávali tiež odpad, lebo som si začínal myslieť, že všetci sú normálny a je to hodné 81%, len so mnou niečo nie je v poriadku.

• 14.1.2017  17:41

Strašne sa dej vlečie až naťahuje a výsledok je 150 nudných minút. Dalo sa to spraviť atraktívnejšie o 40 minút kratšie, ale zase niekto bral peniaze za kvantitu a nie za kvalitu.

• 12.1.2017  12:41
    Ztraceno v překladu (2003)

Tu nie je čo hodnotiť. Každá minúta obetovaná na sledovanie tohto filmu je stratená zbytočne. Z popisu môžete pokojne zmazať žáner komédia. Toto je klasický film o ničom bez žánru, kde sa len žánre ako tak napíšu, lebo nejak ho treba zaradiť. 81% je výsmech lepším filmom ako toto, ktoré sú žiaľ stratené v preklade, lebo nie sú emerické.

• 11.1.2017  11:08

Nedokázal som to dopozerať a po hodine som to vypol. Neoslovilo ma to a ani som sa u toho teda nebavil, keďže je to komédia. Taký druhoradý film skoro bez deja, proste zlepenec.

• 8.1.2017  14:18
    Čokoláda (2000)

Na filme sa mi páčilo ako bola vykreslená ta verbálna lobotomia, ktorú ľudia dobrovoľne a často i pravidelne podstupujú v kostole. Z úvodu som sa obával, že to bude kresťanský brak, ale nakoniec to bola pohodová oddychovka.

• 7.1.2017  16:05
    Pupendo (2003)

Necelých 40 minút a dosť. Nepostrehol som dej a vlastne ani ten humor. Občas niečo bolo trošku humorné, ale to aj vo filmoch z 90tých rokov v hlavnej úlohe s Arnoldom S. a v popise filmu neuviedli, že to je komédia, lebo komédia nie je o troch dobrých hláškach. Skôr mi to príde ako potreba poukazovať na minulý režim, že tam niečo nebolo ideálne a zosmiešňovať ho, aby zakrývali, že teraz to je v mnohých smeroch ešte horšie. Taktiež to Polívkove papagájčenie a parazitovanie na postavičke Bohuša z dedictví je poznať. To bola teda dráma, to fakt, ale len ironicky.

• 7.1.2017  08:36

POZOR!! Ak chcete mať z filmu 100% toho, čo ponúka, tak nečítajte pred pozeraním obsah, lebo potom z toho filmu nemáte drámu, ale len dokument o tom čo ste čítali (Ešte dobre, že obsahy pred pozretím čítam len zriedka). ..... Excelentný film. Od úvodu filmu som premýšľal nad počínaním Willa Smitha a postupne sa to rozuzlovalo až do nečakaného konca. Takto si predstavujem drámu. Prepracovaný scenár a výborne herecké výkony. 5*

• 6.1.2017  18:32

Prvá tretina filmu je dobrá asi do 50 minúty, ale akonáhle tam primiešajú do deja toho mechanického gigola, tak film naberá iný smer a po asi 75 minúte to stojí za veľké absurdné hovno, že som to musel ku koncu len preklikať.

• 6.1.2017  08:27
    Pearl Harbor (2001)

Film so videl už pred mnohými rokmi, ale pamätám si pointu. Teda okrem toho, že tam bolo zakomponované niečo z histórie, a že to bol štandardný celovečerný film so všetkým čo k tomu patrí.

• 6.1.2017  08:18

Film, ktorý ľudia pozerajú kvôli hereckému obsadeniu a následne ho zrejme aj tak hodnotia. 70%? Vydržal som to pozerať niečo cez pol hodinu. Malkovich podal štandardný výkon a na jeho hranie vo filme nemám žiadne výhrady. Brad Pitt sa choval vo filme ako jednoduchý blbček (možno to bol aj zámer). Jeho obsadenie vo filme bolo zrejme len kvôli mladým pipkám ako lákadlo. Clooney mi je vyslovene nesympatický a tento film to teda nezmenil. Určite ma nezaujme film, kde si nejaká bloncka s chlapským ksichtom chce spraviť liposukciu, či plastiku a myslí si, že jej to preplatí poistovňa, keď v USA nepreplácajú ľudom ani liečbu rakoviny ak je pravdepodobnosť vyliečenie nižšia ako 50%. Logiky to z úvodu teda tiež moc nepobralo viď Spoiler: Žena Malkovicha je prekvapená, že manžel je tak skoro doma (asi nie len o 5 minút) z práce a pýta sa ho, či vyzdvihol syr, lebo už za hodinu príde návšteva a potrebuje ten syr na pohostenie. To je čo za kravinu??? Dúfam, že to je len chyba v preklade, ale inač neviem o čom by sa tam potom bavili, aby to malo plnohodnotný zmysel.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37